İçeriğe atla

Sinan Akçıl'dan‘’Best of Aşk’’

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Sinan Akçıl'dan‘’Best of Aşk’’

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Sinan Akçıl, bugüne kadar sanatçı dostlarına verdiği duygusal şarkılardan oluşan ‘’Best Of Aşk’’ isimli albümünü Dmc ve Akçıl prodüksiyon etiketi ile piyasaya çıkarıyor...

‘’Best Of Aşk’’isimli albüm,  Ajda Pekkan’nın ‘’Arada Sırada’’, Ferhat Göçer’in ‘’Biri Bana Gelsin’’, İzel’in  ‘’Anlayamazsın’’, Ziynet Sali’nin  ‘’Rüya’’ ve ‘’Her şey Güzel Olacak’’, Hande Yener’in ‘’Teşekkürler’’, Zeynep Casalini’nin ‘’Dokunma Bana’’ gibi Sinan Akçıl imzalı, daha önce sanatçı dostlarının seslendirdiği 11 Aşk şarkısından oluşuyor.

Akçıl şarkıları yeniden yorumlayarak, müzik severlerin karşısına sade ve yalın bir sound anlayışı ile çıkıyor. Albüm de Xfactor Türkiye yarışmasından tanıdığımız Ferah Zeydan vokalleri de yer almakta.‘’Best Of Aşk’’ ın çıkış şarkısı ise daha önce Ferhat Göçer’in seslendirdiği ‘’Biri Bana Gelsin’’ isimli şarkı olarak belirlendi.. Albüm Febyo Taşel, Erdem Yörük, Cem İyibardakçı, Birkan Şener ve Sekan Ölçer düzenlemeleri ile yeniden sevenlerin beğenisine sunulacak..

[video=youtube]

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Hande den dinlemeyi tercih ederim[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[/align]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Su beste calmak mevzusu nedir arkadaslar anlayamiyorum ben. Dunyada telif haklari diye bir sey var, beste calmak diye bir olay kolay is degil, herkes goze alamaz bunu. Sinan Akcil da almadi zaten. Savunmak icin soylemiyorum fakat bunu acikliga kavusturmak lazim.

Dunyada herhangi bir besteyi ya da gufte ve besteyi sahibinden satin alarak yayinlayabilirsiniz. Bestenin haklarini alip istedigin dilde sozler yazip yayinlayabilir, hatta beste uzerinde oynamalar dahi yapabilirsin sahibi telif haklari yasasi uyarinca izin verdigi takdirde. Calma diye bir mevzu yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...