İçeriğe atla

2015 Grammy Ödül Töreni

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 46
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Grammy Ödül Töreni Power TV'de

Madonna'nın da performans sergileyeceği 57. Grammy Ödül Töreni 8 Şubat Pazar’ı Pazartesi’ye bağlayan gece düzenlenecek. Türkiye saatiyle gece saat 03.00‘te başlayacak olan tören Power Tv‘den canlı yayınlanacak. Power Tv, uydu dahil birçok platformda yer alıyor.

Power Tv’nin uydu frekansı:

Türksat 4A Frekans: 12.265 Mhz

Symbol Rate: 27500 Msym/s FEC: 5/6 Polarizasyon: Vertical – Dikey

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Wow! Hakko'lar iyi gidiyo. Cok guzel. Ah bir de HD yayina gecse keske Power TV. Powerturk uyduda HD yayina baslamis sanirim ama daha Digiturk'te gecmedi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Powerturk D smartta Hd ama Power malesef Hd değil

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ooo Dsmart'ta gecmis demek ki, ben sadece uyduda diye biliyodum, yakinda Digiturk'te de gecer sanirim. Power TV ile ilgili henuz oyle bi adim yok. Grammy'nin yayin haklarini aldiklarina gore HD yayina gecmelilerdi bence, bu yil icin gec artik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oscar için neden açılmıyor böyle kategoriler sitede

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oscar için neden açılmıyor böyle kategoriler sitede

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

açılır diye bekledim ama bir süre sonra umudumu kaybettim.

+1. Ben herhalde Grammy'nin bitmesini bekleniyo diye düşünmeye başladım, artık yarın da açılmazsa umudumu kesicem. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beyoncé 20.yi aldı, 21.yi de alsa fena olmaz.

Hans mı dedi o dedim ki daha açılıştan belli etti kendini  

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...