İçeriğe atla

En İyi Erkek Oyuncu (Komedi)

Mustafa

En İyi Erkek Oyuncu (Komedi) ?  

3 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]En İyi Erkek Oyuncu (Komedi)

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img]

Louis CK, Louie

Don Cheadle, House of Lies

Ricky Gervais, Derek

Matt LeBlanc, Episodes

William H Macy, Shameless

Jim Parsons, The Big Bang Theory[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Matt LeBlanc Friends'e göre iyi olsa bile cidden hak etmiyor.

Jim Parsons çok abartıldı. Ortaya oyunculuk adına bir şey koymuyor bence. Artık vermesinler ödül bir zahmet.

Don Cheadle'ın dizisini hiç izlemedim. Kendisi iyidir hoştur, o yüzden bilemedim.

William H Macy'nin ödül almaya çok yatkın bir rolü var aslında ama pek fazla beğenmiyorum.

Ricky Gervais, belki de dünyanın en iyi komedyeni. Televizyona da çok çok iyi işler yapmış birisi ama tabii ki iyi bir oyuncu değil.

Louis CK kaldı geriye. Beğeniyorum ben oyunculuğunu. Sadece televizyonda değil küçük küçük roller aldığı filmlerde de hakkını veriyor bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Son birkaç senenin en sıkıcı kategorisi kesinlikle bu. William H. Macy geldi de bi renklenme oldu diye düşünüyordum ama kazanan 132985763. kez yine Jim Parsons oldu. 

Gönül isterdi, Brooklyn Nine-Nine'dan Andy Samberg, Looking'den Jonathan Groff, Silicon Valley'den Thomas Middleditch, Parks & Rec'ten Adam Scott gibi isimler adaylar arasında olsun ama biri bile yok. 

Gizlenmiş İçerik

Sanırım oyunculuk kategorilerinde HBO'dan aday çıkmayan tek yer burasıydı? 

PS: Bi şey sorucam, 67.si için bi altforum açılsa güncel olayları sene boyu orada konuşsak gibi bi olasılık var mı?  

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

PS: Bi şey sorucam, 67.si için bi altforum açılsa günsel olayları sene boyu orada konuşsak gibi bi olasılık var mı?  

Kolay gelsin. Ödül törenlerine 3 ay kala açılsın isteklerine başlıyorum ben, 2 hafta kala açılıyo. Altın Küre ödülleri canlı yayın sırasında açılacaktı az kalsın geçen sene, dedim sonra gerek yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

PS: Bi şey sorucam, 67.si için bi altforum açılsa güncel olayları sene boyu orada konuşsak gibi bi olasılık var mı?  

Kolay gelsin. Ödül törenlerine 3 ay kala açılsın isteklerine başlıyorum ben, 2 hafta kala açılıyo. Altın Küre ödülleri canlı yayın sırasında açılacaktı az kalsın geçen sene, dedim sonra gerek yok.

Gizlenmiş İçerik

En azından sormuş oldum ya.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...