İçeriğe atla

Yücel elit mi, apaçi mi?

Volkan

Yücel elit mi, apaçi mi?  

19 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Lüksemburg'un sahibi Yücel kendinin elit olduğunu iddia ediyor. Bende değil diyorum. Merak edip anket açtık. Sizce Yücel elit mi yoksa apaçi mi?[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 47
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Şu sitedeki apaçi-elit kavramını neye göre kullandıgınızı cozebılmıs degılım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben elitim kalanına ne denir bilmiyorum canım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> bu arada o hayır apaçi oyunu veren ikinci kişi kimse çıksın ortaya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ayıp be.diyen de apaçi kesiin bak kesin bir elit asla bana apaçi demez

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

asdfgadssdafsadfsadfasdf o şahıs benim o piti piti yaptım o çıktı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hayır biri bana şu forumdaki apaçi-elit ayrımını açıklasın

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya insanlarin ruh haline gore degisebiliyo bazen

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> bunalimdaysa slow keyifliyse apaci yazin eller havaya kop kop bakkal vs. Ne biliyim iste ama elit kavramini kapsayan sarkilar hangi ruh haliyle dinleniyo bilmiorum o yuzden yucelin belli bi tarzda oldugunu dusunmuyorum Almanyadayken her tarzima puan yagdiriyodu bi ara aman ya yucelin hangi tarzda oldugu niye gerdiyse bizi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allah razı olsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bu arada bunu kaybeden volkanla iddiaya girdik,95.yarışmadaki şarkısını seçicek karşı tarafın,yani apaçi çıkarsam volkan 95 de hangi şarkıyı verirse onu yollamak zorundayım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...