İçeriğe atla

Eurovision 2015 "Building Bridges"

Pinlenen İletiler

Üstüne iddiaya girmeye değecek bi şarkı çıkmadı daha. MF için iddiaya girelim de ben şöyle bi 78 yarışma falan Gürcistan olayım.

Aman ha Semih MF icin iddiaya girdigin an batarsin sen, sakin.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Norvec boyle iyi, hos, guzel. Yakinlarda bir MGP gelsin hatta.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

San Marino'ya geri döndürebilecek bir iddia yapalım 

O iddia olmaz cunku gecenlerde 100 bilmem kacli bi yarismadan sonra San Marino'ya mi donsem demistin bana.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bu yil girilecek ilk iddianin konusu ETSC'de 10 yarisma Gurcistan olmak olsun yine.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Karadag iydir bence en azindan bir 10 yarisma temsil edilsin ETSC'de, daha once hic alan olmadi.

Sakin ol sampiyon, erken henuz iddialar icin. Daha "Tahminleriniz ve Gorusleriniz" konusunu bile acmadim ki acmaya degecek kadar ulke duyurmadi sarkisini.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kazanırsam birleşik krallığı alayım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Hayalim 10 yarışma boyunca aralıklarla adele göndermek

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu sene iddiasında duramayanlarla girmeyeceğim iddiaya. Hatta iddiaya girdiği şeyi yapmazsan forumu terk et diye şeetcem.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision 2015 icin hazirladigim playlist :

Gizlenmiş İçerik

Spotify'da yalnizca Eurovision 2015'te yarisacak sarkilarin yer aldigi bir playlist bulunmuyordu. Ulusal finallerde yarisan sarkilarla beraber yapilmis listeler vardi. Ben de salt yarismacilarin yer aldigi bir playlist hazirladim; sarkilarini single olarak Spotify uzerinden yayinlayan ulke temsilcileriyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...