İçeriğe atla

Eurovision 2015 "Building Bridges"

Pinlenen İletiler

Merdivenler 2010daki gibi renklendirilecekse hos, ortadaki yuvarlak led ekran biraz alakasiz duruyo ama genel hatlariyla begendim. Biraz kucuk gibi, resimlerden pek bir sey anlasilmiyo.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gözüme bi hoş geldi ama esas sahneyi görünce daha bi anlamdırabiliriz tabii ki. O LED cücük gibi, bana da bi garip göründü. Bol ışıklı bi sahne olacak herhalde ki severim öyle sahneleri. Ayrıca göz yapmışlar ülümünütü.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

EUROVISION 2013 : Bonnie Tyler İlk 10'e girerse forumdan giderim demiştim. - Melihle girmiştik - KAZANDIM

EUROVISION 2014 : İsrail final görür demiştim.Görmezse Gürcistan olurum demiştim. - Volkiyle Girmiştik - KAYBETTİM 

EUROVISION 2015 : ? - ? - ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bonnie Tyler'i bilemem de Israil'in finale cikamayacagi cok belliydi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fanlarin gazina geldin.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İddia 10 yarışma Gürcistan olmandı ama sen o kadar durmamıştın.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bu sene benden iddia bekleme.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İddia 10 yarışma Gürcistan olmandı ama sen o kadar durmamıştın.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bu sene benden iddia bekleme.

+ 10 yuz milyon

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mikemmel. ETSC'ye de boyle recapler yapsana.

Gizlenmiş İçerik

Bayraklar super olmus. 2003 bayraklarina benziyo. 

Gizlenmiş İçerik

WALK ALONE BEYBE!!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...