İçeriğe atla

Eurovision 2015 "Building Bridges"

Pinlenen İletiler

Bulgaristan, Bosna, Ukrayna Turkvizyon'da varlar fakat Eurovision'a katilmiyolar.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Eurovision'un resmi sitesi Eurovision TV yenilendi.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2010 2011 cakmasi olmus, orijinal degil, ozen sifir, ozel bir tasarim yok, google'a yazip arattirdigimizda bin tane buna benzer hazir background cikiyor zaten karsimiza. Sloganla bir alakasini da bulamadim ben acikcasi. O noktalar birlesip yuvarlak uzerinde (yuvarlagi dunya varsayarsak) bir kopru olustursaymis anlamli olurmus en azindan, cok bos bir calisma olmus.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Avusturyalı hava şirketi "Air Austrian" Eurovision'un sponsorlarından biri oldu![/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

Ben logoyu beğendim.değişik olmuş.pek içime sinmese   jon ola sand'ın gelişiyle eurovisionda gök kuşağının etkisi arttı. ben logoyu anlamlı buldum toplar birleşmiş nobrain dedeler gibi köprü kuruyoruz diyorlar.Not:Bu yazı 16 yaşındakilere ya da tercihleri farklı olan arkadaşlara yönelik bir art niyet içermemektedir.Bunu böyle yazayım da sonra yazı yazdığımda Sorun eden arkadaşlarIn belaya girmesin başım.ne olur ne olmaz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision 2015 provalar takvimi :

18 Mayıs 2015 21:00 (CET) Birinci Yarı Final Jüri Oylaması (Kostümlü Prova)

19 Mayıs 2015 15:00 (CET) Birinci Yarı Final (Kostümlü Prova)

20 Mayıs 2015 21:00 (CET) İkinci Yarı Final Oylaması (Kostümlü Prova)

21 Mayıs 2015 15:00 (CET) İkinci Yarı Final (Kostümlü Prova)

22 Mayıs 2015 (CET) Büyük Final Jüri Oylaması (Kostümlü Prova)

23 Mayıs 2015 13:00 (CET) Büyük Final (Kostümlü Prova)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2010'un açılışından video yapmışlar Avusturya tanıtımı için, saçma olmuş. İçerisinde ülke bayraklarıyla logo çok komik duruyo, onu öyle kullanmazlar umarım. Arena dışında hayal kırıklığı şu ana kadar benim içün Avusturya.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2010'un açılışından video yapmışlar Avusturya tanıtımı için, saçma olmuş. İçerisinde ülke bayraklarıyla logo çok komik duruyo, onu öyle kullanmazlar umarım. Arena dışında hayal kırıklığı şu ana kadar benim içün Avusturya.

Resmi video degil ki bu fanlar yapmis herhalde.

Ayrica 2010'un acilisindan yapmalari yerli yerinde olmus, cunku su ana kadar aciklandigi kismiyla 2015'in temasi 2010'a benziyo, kaba tabir araklanmis hatta.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...