İçeriğe atla

Diyarbakır'da Ricky Martin Heyecanı

Volkan

Pinlenen İletiler

[align=center]DİYARBAKIR'DA RICKY MARTIN HEYECANI

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img]

Dünyaca ünlü Latin yıldız Ricky Martin, “Around the World” adını taşıyan dünya turnesi kapsamında konser vereceği şehirleri belirlemek amacıyla web sitesinde bir anket başlattı. Sitesinde bir de video yayınlayan Martin, hayranlarını şu sözlerle oy vermeye çağırdı: “Ben şu an albüm kayıtlarındayım ama ekibin geri kalanı dünya turnesini organize ediyor. Sizden yardım istiyorum. Nerelerde konser vereceğimi seçmenizi istiyorum. Turnemi nereye götürmeliyim? Sitedeki harita üzerinden nereye gelmemi istiyorsanız, oylayın.”

28 Nisan’a kadar sürecek ankette Türkiye’den İstanbul ve Diyarbakır aday gösterildi. Şimdiye kadar yaklaşık 14 bin oyun kullanıldığı ankette Diyarbakır, 3 bin 400’ü aşkın oyla Arjantin’in Buenos Aires şehrini geçerek ilk sıraya yükseldi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Böyle bir şey olursa yarısı boş bir yerde şarkılarını söyler. Bir daha Türkiye'ye gelmez.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...