İçeriğe atla

Lady Gaga Fan Club (Little Monsters)

Mustafa

Pinlenen İletiler

Dün gece düzenlenen Glaad Media Awards'da Lady Gaga - Born This Way ile yılın albümü ödülünü aldı.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bugün biricik Mother Monster'ımızın doğum günü! 26 yaşına basan Lady GaGa Twitter'da " Happy Birthday Gaga " ve " Our Baby Turns 26 Tomorrow " etiketleriyle TT oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Born This Way için de aynısını demişti ve baam! TFM ve The Fame kat kat daha iyilerdi. Bu şekilde gidecek olursa BTW'den daha kötü bi albüm gelir ki bu hiç iyi olmaz.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BTW bence süper bi albüm ama tf ve tfm kadar herkese hitap eden bir albüm değil dinlemek için müzikal kulağın olması lazım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Bir Little Monster Olarak Ayırt Edemiyorum Albümleri Bence Bütüm Albümleri Süper hatta BTW EN KALİTELİSİ

Gizlenmiş İçerik

:heart:

Gizlenmiş İçerik

:heart:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Born This Way için de aynısını demişti ve baam! TFM ve The Fame kat kat daha iyilerdi. Bu şekilde gidecek olursa BTW'den daha kötü bi albüm gelir ki bu hiç iyi olmaz. :uffff:

Satış olarak beklentiyi tam karşılamamasını doğal karşılıyorum ben. Çünkü bu albüm popüler kültürün çok dışında , daha özgün ve cesur bi albüm. Ne biliyim bence GaGa kolaya kaçıp popüler soundlarla bi albüm oluşturup 1-2 ay konuşulup daha sonra unutulabilirdi. Ama bu albüm 10 yıl sonra da 20 yıl sonra da dinlenebilir bence. Çünkü çok kalıcı , sağlam bi albüm. Benim düşüncem tabii.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üç GaGa albümü içinde her şarkısını dinleyebildiğim tek GaGa albümü BTW. Mesela The Fame'deki çoğu şarkıyı sevmiyorum. The Fame Monster'da da ''Teeth'' dışında her şarkıyı halen dinliyorum. Ama Born This Way'de pas geçtiğim şarkı yok, hepsinin tadı ayrı bende.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

The Fame de hosuma gitmeyen çok şarkı var The Fame Monsterda ise 3 sarkı favorimdi hepsinede klip çekti diğerleri hoşuma gitmiyor ama BTW hiç bir şarkısını atlamadan dinliorumm

En Sewdiğim Lady Gaga Şarkıları

1)Telephone

2)Born This Way

3)The Edge Of Glory

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lady Gaga tarafından 2008 Yılında The Fame yada The Fame Monster Albümü İçin yazılmış ve yönetmenliği Rodney Darkchild Jerkins yapılmış "Out of Control" BMI tarafından resmi veritabanında son zamanlarda kaydedildi.

Şarkının Gelecek Albümde Yayınlanacağı iddia ediliyor.

İşte Şarkı:

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu neee hiç GaGa şarkıları gibi değil.

Gizlenmiş İçerik

Yayınlamasın bunu hiç iyi yapmış yayınlamamakla zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

GaGa

Gizlenmiş İçerik

'ncı Ödülünü Alırken

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

:h

Gizlenmiş İçerik

:h

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...