İçeriğe atla

Lady Gaga Fan Club (Little Monsters)

Mustafa

Pinlenen İletiler

Şu video sinirimi bozdu allahının salağı Lady GaGa'nın performanslarını koyup müziği çıkarmış sadece GaGa'nın canlı sesi duyuluyo hepside dans ettiği performanslar. Sonra bide Adele Britney gibi playback güllerinin mal gibi dikilip canlı söyledikleri performansları koymuş. Kesinlikle ön yargısız söylüyorum ki gaga'nın dans edip söylediği sesi oların mikrofon ayaklığına tutunup söylediklerinden 1000 kat daha iyi. Hiç birinin dans ederkenki performansını koymamış bide sonra da LADY GAGA CAN'T SING yazmış :D küfür etmemek için zor duruyorum sinirlendim o.....fdhıomöangjvmn

[video=youtube]

Adele, Playback gülü??? Ayrıca Grammy ödüllerini sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

^^Britney playback gülü, Adele'de kahvehane sandalyesinde oturup şarkı söyleyince ''live performance'' oluyosa pes diyorum :D :D

Yapma Allah aşkına Adele'in sesi konusunda bir şey söyleyeni Allah çarpar:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Lady Gaga “Born This Way Vakfı”nı kurdu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Lady Gaga, uzun zamandır çalıştığı “Born This Way Vakfı”nı kurdu.

Harvard Üniversitesi ve Oprah Winfrey’in yardımıyla açılan vakfın başkanı Lady Gaga’nın annesi Cynthia Germonatta olacak.

Lady Gaga “Born This Way Vakfı” hakkında yaptığı konuşmada, 14 yaşındaki eşcinsel hayranı Jamey Rodemeyer’in intihar etmesinden sonra vakfı kurmayı planladığını söyledi.

Lady Gaga kurduğu vakıfla, genç neslin gelişmesi adına yapılacak yardım çalışmalarını ve projeleri düzenleyecek.

Vakıf gençlerin güçlendirilmesi, kendine güven, sağlık, gençler arasındaki şiddet olayları, kariyer gelişimi ve danışmanlık konularında faaliyet gösterecek.Odaklandıkları konu özellikle terk edilmiş, dışlanmış, toplumdan destek göremeyen kimselere yardım etmek olan vakıf aynı zamanda, dünya çapında “gençlik arasında cesaret ve iyilik” kavramlarını da ele alacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Söylenti: Lady Gaga'nın , Born this way vakfı açılışı sırasında yakın çevresine yeni video klibin Black Jesus † Amen Fashion'a geleceğini söyledi.

430675_401320693217635_264234350259604_1790819_1878316825_n.jpg

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İşteeee uzun zamandır heyecanla beklediğim olay! Albümün en sevdiğim şarkısına klip mi geliyor ne? MUHTEŞEM.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Black Jesus mu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> Single Heavy Metal Lover olmucak mıydı ? Ama bu daha güzel oldu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

inş. Heavy Metal Lover olur daha çok seviyorum bunu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Government Hooker

Hair

Bloody Mary

Heavy Metal Lover

bunlara klip çeksin ve albümü kapatsın

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...