İçeriğe atla

Lady Gaga Fan Club (Little Monsters)

Mustafa

Pinlenen İletiler

Lady GaGa bence zeki bir kadın olduğu için İzmir'de sahne almalı,ama tabii istanbulda cıcığı çıkacak yada Ankara'da 10'dan sonra ölü bir balığa benzeyecek bir konser vermekse amacı öyle yapsın.(amacım şehirlerimizi kıyaslamak değil bu açılardan değerlendiriyorum ve tamamen öz düşüncemdir) Izmir'de sahne alması daha zekicedir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara arena mı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Pardon da yanımdan geçen her 10 arabanın 9undan ankara havası gibi 'tam keko' bi tını duyuyorum ben kime gelicek Ankaraya

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Little Monster'lar Ankaraya gelse burda ne yapacak ? İstanbul hadi neyse... Fakat yaz aylarına gelecekse bu konser kesinlikle İZMİR olmalı. Ayrıca Lady GaGa'nın yine Türkiyeye geleceğini sanmıyorum ben boşa tartışıyoruz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

yanlış bilmiyosam lady gaga bu albümle hiç gitmediği ülkelere gitmeyi planlıyo Bulgaristana gidicek Türkiyede neden olmasın ki hatta 1 gün arayla istanbul izmir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnesi açıklandı türkiye yok

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> zaten turneden sora albüme giricek :)tek başına kalkıpta gelemez türk organizetörlerin elini atması lazım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnesi açıklandı türkiye yok

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> zaten turneden sora albüme giricek :)tek başına kalkıpta gelemez türk organizetörlerin elini atması lazım

Asya ülkeleri açıklandı avrupa açıklanmadı ki daha bulgaristan hariç

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lady Gaga ; Ben burada işimi yapıyorum, ben bir şeyler yaratıyorum, bir kapı açıyorum ve sizi partiye davet ediyorum. Kadın veya erkek olman ne fark eder ?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

‎Lady Gaga "En iyi 50 şarkı sözü ve bestesi" listesinde 4 şarkıyla yer alıyor ;

8 - Bad Romance

12 - Telephone

22 - Born This Way

38 - Paparazzi

Gizlenmiş İçerik

Kaynak:Türkiye Canavarlar Birliği

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

‎Lady Gaga "En iyi 50 şarkı sözü ve bestesi" listesinde 4 şarkıyla yer alıyor ;

8 - Bad Romance

12 - Telephone

22 - Born This Way

38 - Paparazzi

426830_411371572212547_264234350259604_1826351_727472112_n.jpg

Tüm listeyi paylaşır mısın? :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tüm liste nerede paylaşıldı bilmyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama galiba capital fm in listesiymiş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Popun kraliçesi yine Twitter'ın kraliçesi!

Lady Gaga, bugün Twitter'da 21.000.000 takipçi sayısını aşan ilk kişi oldu. İlk olarak 6milyon rakamına erişen ilk kişi olmuştu ve o günden itibaren en çok takip edilen kişi ünvanını elinde bulundurmaya devam ediyor.

Lady Gaga: "Wow! 21Milyon Canavar. Bir Twitter ülkesi kurup yaşamak için oraya gidebiliriz.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

‎Lady Gaga bir Demi Moore ve Amanda de Cadenet yapımı olan 'The Conservation' adlı bir yapımın konuğu olacak. Gwyneth Paltrow,Christina Applegate, Eva Longoria, Jane Fonda, Lady GaGa, Miley Cyrus, Zoe Saldana, Rita Wilson, Olivia Wilde, Alicia Keys gibi birçok kişinin röportajının yer alacağı bu program Nisan ayı içerisinde yayınlanacak.

Röportajda cinsellik, annelik, imaj, kariyer gibi birçok konuya değinilecek. Lady Gaga da bu röportajın büyük bir bölümünde yer alıyor. Çıkan tanıtım reklamında Gaga'yı görebilirsiniz.

[video=youtube]

Popun kraliçesi yine Twitter'ın kraliçesi!

Lady Gaga, bugün Twitter'da 21.000.000 takipçi sayısını aşan ilk kişi oldu. İlk olarak 6milyon rakamına erişen ilk kişi olmuştu ve o günden itibaren en çok takip edilen kişi ünvanını elinde bulundurmaya devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...