İçeriğe atla

EN İYİ ORJİNAL SENARYO

Mustafa

EN İYİ ORJİNAL SENARYO ?  

3 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

tek ve en büyük favorim HER!, kesinlikle kazanacaktır, benim izlediğim en başarılı filmdi bu yıl, ayrıca senaryosu gerçekten çok çok başarılıydı, filmi izlerken bu düşüncenin ve düşünce çevresindeki örgünün bir insanın aklına nasıl geleceğini düşünüyordum hep, senaryo dersi gibi bir filmdi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10 kişilik gidişe sebep olan muhtıra

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
iyi senaryoydu

Gizlenmiş İçerik

alara bal bal

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir gün gelecek ben kazanacam bunu, sonra annem uyandıracak falan filan işte. American Hustle ve Blue Jasmin izlediklerim. İki filmin de senaryosu kötüydü, onlar kazanmasın. Her'ün konusu çok güzel onu merak ediyorum. Ödülü de (başka ödül alamayacak olmasının da etkisiyle) o alacaktır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Her'den başka kimse alamaz bu ödülü, almamalı da ama Dallas Buyers Club'da iyi bir öneri tabiki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...