İçeriğe atla

EN İYİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU

Mustafa

EN İYİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]EN İYİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Barkhad Abdi / Kaptan Phillips

Bradley Cooper / Düzenbaz

Michael Fassbender / 12 Yıllık Esaret

Jonah Hill / Para Avcısı

Jared Leto / Sınırsızlar Kulübü[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jared Leto alacak ama şahsen favorim Bradley. Karakter antipatik olduğu için beğenmeyen çok kişi var bence Bradley'yi bu filmde. Barkhad Abdi de hakediyo diyebiliriz.

Michael Fassbender hakkında henüz fikrim yok onu da belirteyim, filmleri tamamlamadan oylamayacağım.

Daniel Brühl'ü aday yapmayanları kınamayı unutmuşum bir de.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ödül Jared Leto'ya gidecek, bu yıl yapılan 34 ödülün 24ünde kazandı, ayrıca Sag'da da kazandı ki Sag üyelerinden 1700'ü aynı zamanda Akademi üyesi.Bradley Cooper'da çok başarılıydı, Silver Linings'in gölgesinde kaldığından pek ön plana çıkamadı malesef, Barkdah'ı izlemedim henüz ama Michael Fassbander'da oldukça başarılıydı, ayrıca Semih'in dediği gibi Daniel Brühl'ü burada görmek güzel olurdu, ve ben Jake Gyllenhaal'ün Prisoners'daki performansını da çok beğenmiştim, en favorim Jared Leto

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

brad pitt

Gizlenmiş İçerik

O neydi öyle ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Kim kazanır?: Jared Leto

Kim kazanmalı?: Bradley Cooper

O kazanamazsa kim kazanmalı?: Jonah Hill dışında herkes. Onun dışında hepsini ciddi anlamda beğendim. (En iyi erkek oyuncudan çok daha sağlam bu kategori, tıpkı geçen seneki gibi.) Jonah Hill de fena değildi ama Oscar adaylığı alacak bi performansı yoktu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...