İçeriğe atla

EN İYİ ERKEK OYUNCU

Mustafa

EN İYİ ERKEK OYUNCU ?  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]EN İYİ ERKEK OYUNCU

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Christian Bale / Düzenbaz

Bruce Dern / Nebraska

Leonardo DiCaprio / Para Avcısı (The Wolf of Wall Street)

Chiwetel Ejiofor / 12 Yıllık Esaret

Matthew McConaughey / Dallas Buyers Club[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Christian Bale çok beğendiğim bi isim olmasına rağmen bence Oscarlık değildi tam, ne bileyim bi şeyler eksikti. Leo da her ne kadar yaşanmış olayları anlatan bi filmde yer alsa da karakteri biraz gerçek dışı geldi bana. Filmi izlemesem de şöyle performansına bi göz attığım Matthew McConaughey'de de aradığımı bulamadım henüz. Performans vermek isteyen oyuncuların hemen derin erkek sesini kullanması biraz sıkıyo beni. Henüz aradığımı bulamadım kısacası, Chiwetel Ejiofor çok iyi diyolardı umutluyum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Matthew McConaughey tek favorim, diğerlerinin oyunculuklarında küçük de olsa kusurlar pürüzler vardı, Christian Bale en umutlu olduğum adaydı ama rol ona uymamış, rol ona uysa o rolü giyinir ve muhteşem bir şekilde oynardı ama karakter uyuşmamış, Chiwetel yılın en abartılan oyunculuklarından birine imza atmış, herkesin beğendiği kırbaç ve zincir sahnesindeki bağırış ve çığlıkları filmde karizmanın bozulduğu an olmuş, çoğu sahnede abartarak oynamış, Bruce Dern'ü izlemedim henüz, ayrıca Leo filmde gerçekten iyiydi, belki ona da biz buna hiç ödül vermedik diyip ödülü verebilirler ama o zaman da The Aviator ve Blood Diamond'a haksızlık olmuş olur.Matthew McConaughey bu yılın en en en iyi performanslarından birini ortaya koymuş.Metoda dayanmış, kilo vermiş, makyajile değişikliğe bürünmüş, akademinin sevdiği her şey bir arada

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...