İçeriğe atla

EN İYİ KADIN OYUNCU

Mustafa

EN İYİ KADIN OYUNCU ?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]EN İYİ KADIN OYUNCU

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Amy Adams / Düzenbaz

Cate Blanchett / Mavi Yasemin

Sandra Bullock / Yerçekimi

Judi Dench / Philomena

Meryl Streep / August: Osage County[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cate Blanchett Oscar tarihinin en büyük haksızlıklarından birini yaşamış birisi olarak bu ödülü bu sefer almalı, ama tabiki Amy Adams'ın bu beşinci adaylığı ve Akademi üyeleri ''ay aman buna da hiç ödül vermemişiz'' diyerek ödülü Amy'ye verebilir, kazansa iyi olabilir çok başarılıydı American Hustle'da (her filmde olduğu gibi) ve artık majör endüstri ödüllerinden birinde kazanması gerekiyor (Altın küre aldı gerçi), ama tabiki tek favori Cate Blanchett !!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cate Blanchett alacak. Hakediyor da, çok iyiydi. Bununla beraber benim bir diğer favorim Amy Adams. Dehşet oyuncuların arasında yer alıp beni büyülemeyi başardı çünkü. Orada Christian Bale varken beni en çok etkilecek kişinin Amy Adams olacağını düşünemezdim. Bu ikiliden biri alırsa çok mutlu olacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sandra kötü değildi bence. Oyuncu için kısıtlı bi rolü vardı çok bi şey gösterebilecek durumda değildi fakat kötü de değildi adaylığı rahatsız etmiyo beni.

Brie Larson aday olamadığından rahatsız ediyor beni, bende hiç beğenmedim, çok abartılıydı o da, çok sıradandı, hani tamam Brie aday olmadı, en azından Emma Thompson olabilirdi, veya Greta Gerwig ama Sandra nedir yahu ne işi var

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Cate'in bir Oscar'ı var Amy'nin ise bu hiç kazanmadan 5.adaylığı, Amy alabilir gibime gelse de Cate'e gidecek sanırım, ikisi de sonuna kadar hak ediyor, keşke berabere kalsalar da ikisine de ödül verilse

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...