İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

Pazartesi: Dil Anlatım

Salı: Sağlık Bilgisi ve Kimya

Perşembe: Matematik

Cuma: Coğrafya

sınavı var. Bu hafta daha rahat. Tek korkum Kimya onun dışındakiler rahat geçer. Pazartesi günü dışında her gün recap yapabilirim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

VTM hemen yetkililerini yolluyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

88. ETSC UK

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Belçika'nın tek kötü tarafı kesin kazanır diyebileceğin şarkı yok. Madalya yapabilir diyorsun o yarışmadaki diğer şarkılara bağlı kazanması.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> Oda olmasa Belçika asla bırakılmaz.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

kız izle petek neler yaşamış

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

@Ugur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

85. ETSC için ben yapmıştım ama çok zorlu iş 1 günde yapacağın şey 2 güne çıkıyor. Tek tek kaydedersen sorunlar çıkıyor. Bir arada kaydedersen hatanı en sonunda anlıyorsun. Her şekilde süre konusunda zorluklar çıkıyor. O yüzden iyi bir recap modeli değil. Açıkcası istek olmadığı sürece ben bir daha o şekilde recap yapmayı düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...