İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

Çalınan Oylar Giden Elektriklere Rağmen Mustafa Sarıgül % 42 Civarında Aldığı Oyla Başarılı Olmuştur

Şişli % 65 CHP

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Silivri % 50 CHP

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Er Yada Geç Bu Hükümet Gidecek .. Akp Oy Kaybetti Chp Yükseldi . Keşke İstanbulda Mhp Ve Hdp Aday Göstermeseydi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mahsur Başgan yavaş yavaş arayı kapatıyor. Bari o kazansın ya.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu seçimin tek kaybedeni vardır, o da CHP'dir. Açık ve net. Bir yıldır yapılan sert ve sağlam muhalefet CHP'nin tabanını 20 milyondan 24-25 milyonlara çekmiş fakat CHP halk içinde ulaşamadığı kesme hala ulaşamıyor. İki sebepten ötürü Kılıçdaroğlu'nun gitmesinden yana değilim. Kendisinin gözümde alternatifi yoktur, aynı zamanda CHP'yi olması gereken sosyal demokrat yola sokabileceğine inanıyorum. CHP iddia edilenin aksine sağa değil, sola kaymıştır son 2-3 yılda. Bizim onu sağ zannetmemizin sebebi, solun ne demek olduğunu bilmememizdir. Kılıçdaroğlu'nun şu an yapması gereken yanındaki kişileri değiştirmesidir. Mansur Yavaş'ı özellikle kaybetmeyip, parti yönetimine alması gerektiğini düşünüyorum. Halka yakın isimler CHP yönetiminde yer almalı çünkü görünen o ki CHP hala bir "Halk" partisi olarak görülmüyor.

Öte yandan cemaat - Erdoğan savaşında ilk round açık ara Erdoğan'ın. O oy oranı %44-45 değil de %40 olsaydı o balkon konuşması çok daha farklı olacaktı ve yarın çok daha farklı bir ülkeye uyanacaktık. Cemaat - Erdoğan savaşı, ya Erdoğan cumhurbaşkanı olduğunda ya da Erdoğan siyaset sahnesinden indirildiğinde biter, onu izlemeye devam edeceğiz. Burada benim aklımda tek bir soru var, "Erdoğan ilk roundu kazandı fakat, ikinci ve üçüncü roundda savaşacak gücü kaldı mı?". Onu da en geç 15 ay içinde göreceğiz sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Değişen bişiy olmadı aslında

bdp yine doğuyu aldı

chp yine akdenizin bir bölümünü egeyi trakyayı aldı

mhp yine aynı yerleri

sadece chp büyükşehirlerde dah güçlü oldu en azından yüzde 40 42 arası oy potansiyeli kazandı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu seçim "AKP'yi onaylıyor musunuz?" referandumu değildi bence, "CHP'den alternatif olur mu?" referandumuydu. Sonuç CHP açısından ciddi hüsran. Elinde bu kadar yolsuzluk iddiası varken, ülkücülerle birlik olabilmişken, liberallerle barışmış, kararsızlar sana göz kırparken hatta ve hatta cemaat desteğini almışken %28 çok düşük bi oran. İstanbul kesin gitti, Ankara gitti sayılır bi de. Kılıçdaroğlu kötü muhalefet yapmadı bence, sorun örgütlerde gibi geliyor. CHP örgütleri hala "Koyunlar, salaklar." diye dolanıyor zaten. Bir de o kadar olaylı dönemde AKP'nin gündem belirlemesine izin vermesi hataydı Kemal Kılıçdaroğlu'nun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Götüm götüm geliyor Mansur Başgan, 20bine düştü fark, yüzümüzü güldürdü

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Kazanır inşallah, dualarım onunla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Elektrik fırtınadan kesilmiş.

Gizlenmiş İçerik

İnş cnm yhaa.s.s

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...