İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

bizim yazlıkta iskelenin demirleri bükülmüş kırılmış bir çoğu artık nasıl güçlüyse

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

uğur çok fena sallandık ya.öyle böyle değil.çok uzun sürdü.

Allah daha büyüğünden korusun herkesi!

Gecmis olsun Can. Aradim bizim akrabalari falan da acayip hissetmisler.

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayir sanki yeni ogrendiniz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
farkliyim ben herkes duysun

Gizlenmiş İçerik

Bilemiyorum her seyi elestirme cabasinda olmak mi farkliyim ben cabasi yoksa hayatini olusturan gercegin mi.

Bu forumun elestirmeni sensin tabi hadi sen cevapla

Gizlenmiş İçerik

Satasarak mi kurtaracaksin kendini sikisinca? Ota boka her gun ayni mesaji atmiyorum en azindan. Hani ilk defa gordugumuz bi tip de degilsin ki. Ekside ve sosyal medyada dolu boyleleri. Burada tepki alacagini biliyosun ve tartisip hakli cikmaya calisiyosun. Dedigim gibi sonunda kendine bi kimlik secmissin ve kanitlamaya calisiyosun ama komik duruma dusuyosun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne tanidigimiz ilk ateistsin ne de son olacaksin fakat ilk defa bu kadar bosunu goruyorum. Sana soylenenleri ezberleyip 2 yildir ayni seyleri yazmanin sinekli ornekten hicbir farki yok. Farkli degilsin sadece hala ergensin ve her ergen gibi kendini farkli ve hakli zannediyorsun. Filozofun fikrini sacma bulmak filozofa hakaret degildir fakat bir felsefi gorusu mutlak dogru kabul etmek o goruse hakarettir. Bunu bi dusun sonra konusalim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ateist degilim Islam'a inanmiyorum, deistim.

Gizlenmiş İçerik

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Israrla Islam hakkinda bir sey yazmadim ve tavrin hakkinda konustum. Ses ise israrla inanc ve inancsizliklar uzerinden dogrularini gostermeye calistin. Bu bile gosteriyo aslinda ne demek istedigimi. Busun, bu kadarsin. Insanlarin dusuncelerini sacma bulmayi hakaret kabul edip inanclarin sacmaligi hakkinda yorumlar atma durumu bu boslugun gostergesi hep. Otu boku elestirmiyorum sitenin cogunlugunun rahatsiz oldugu gercekleri dile getiriyorum. Internet masturbasyonuyla tatmine ihtiyaci olan ben degilim bence burada.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

off bayılıcam

Gizlenmiş İçerik

biraz iştahlı tartışın

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bakınız 90 . etsc sonuçlarından sonra benim skype görüşmem

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dini kitabi degil tanrisizligi diretiyosun. Bana bi filozofun fikrini dayatiyosun. Sacma buldugumda beni saygisiz ve bilgisiz ilan ediyosun. Ezan okunurken amin denmedigini bilmeden elestirmeye kalkmayi ise hak goruyorsun. Farkin yok, bossun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 dakika once misyoner degildin simdi oylesin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Tamam bi konuda anlastik. Simdi dedigin gibi misyonerligini iskenceye cevirme ve bir cok kisiyi rahatsiz eden mesajlarini atmayi birak.

Ben filozoflari tanimak ya da dusuncelerini bilmek zorunda degilim. Zorunda miyim? Bos konusuyosun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...