İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

Ustumuzdeki olu topragini atalim artik. 

Hepimizin sinavlari bitti mi nihayet?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne yollucam ben ya

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

O degil de Dogukan'in imzasindaki Rusya bayrakli "Pes etmiyorum" imzasi ne ironikmis oyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ustumuzdeki olu topragini atalim artik. 

Hepimizin sinavlari bitti mi nihayet?

Gizlenmiş İçerik

finallere kadar vizeleri devam eden bi ben miyim 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

16 yaşında diyip laf sokmaya çalışıyorsun ama aylar önce çocuk yuvası burası dediğini unutmadık.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

14 yasimdan beri Eurovision faniyim, 16 yasimdan beri site yonetiyorum.

Gizlenmiş İçerik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Askerimiz yarismaya geri donuyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu bugün ne giysem v2.0 var TV'de. İki tane tip geçenlerde çokzel kavga etmiş diye kavgayı tekrar oynattılar haha. Yerlitaş da eski türk filmlerinde babası kendisine ciciler almış fakirleri ezen şişman çocuk edasında kahkahalar atıp ellerini çırptı. Çok mutlu oldu sanırsam. Çok enteresan geldi, sizinle paylaşayım dedim. Şu an Nur Yerlitaş diğer favori kavgalarından örnek replikler veriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...