İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

[align=center]Okul değiştirdim ve okula daha gitmeden sevgili yaptım.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Enişteciğiniz ilk tweetimi erinmeyip bulmuş ve favlamış. İşte o tweet

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

Bir maçı da 3-0 alında zevkle maç izleyelim.şu smileye :kahve: çok özeniyorum.Beşiktaş:3 - Sivasspor:2

geçen sezon Sivasspor 3-0 Beşiktaş maçını hatırladın mı ? :) Aatıf 2 gol atmıştı ama gollerinden birini gol kralı olamasın diye Tolga kendi kalesine attı olarak yazmışlardı :@ ama sonuç olarak Aatıf Chahechouhe gol kralı olmuştu :)

al işte Sivassporlu biri olarak ne güzel rahat bir maç izlemişsin.Bizim takımın skorlarına bak ya berabere ya da 1-0,2-1,3-2 hep iteklenmiş havada maç kazanıyorlar.birde Beşiktaş geri iken yada berebere iken bir sıkıntı yok,öne geçtiğinde bütün bildiğin duaları okuyorsun.

dün Aatıf Chahechouhe olsaydı maç farklı olabilirdi,çok farklı işler yapabilen bir adam o.Birde Akhisar tekfuru GEKAS var.

ne zeus ne perseus

asıl tanrı bu deyus

her hafta gollerini çoşarak izliyoruz

ne zeus ne perseus

asıl tanrı bu deyus

ne sow ne burak yılmaz

THEOFANIS GEKAS

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

kayserispor maçında olay falan çıkmıştı o maç mı?

oho kayserisporun yobaz taraftarları Sivas'a her geldiklerinde yeniliyorsa koltukları kırıyorlar bu konuya girmeyelim ağzım bozulur

Allah bilir kırılan koltukların parasını da ödemiyorlardır :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

Bu sene Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında geçecek gibi şampiyonluk yarışı. Diğerleri bir gömlek gerideler.

Ben beşiktaşın bu tempoya dayanamayacağı görüşündeyim.3 günde bir maç insanı yorar,hem hakemlerin ince ince hareketlere gireceğini düşünüyorum.Fenerbahçe toparlanacaktır.galatasaray'a nedense şans vermiyorum sneijder maçı almak isterse alıyorlar.bu durumda bir anadolu takımının şampiyon olması kaçınılmazdı ama onlarda kötü.AKHİSAR'A dikkat

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında geçecek gibi şampiyonluk yarışı. Diğerleri bir gömlek gerideler.

Ben beşiktaşın bu tempoya dayanamayacağı görüşündeyim.3 günde bir maç insanı yorar,hem hakemlerin ince ince hareketlere gireceğini düşünüyorum.Fenerbahçe toparlanacaktır.galatasaray'a nedense şans vermiyorum sneijder maçı almak isterse alıyorlar.bu durumda bir anadolu takımının şampiyon olması kaçınılmazdı ama onlarda kötü.AKHİSAR'A dikkat

O tehlike asıl Akhisar için mevcut. Önceki senelerde de birçok örneğini gördük gerek Antalya ile gerek ise de Gençler ile. 2 sene önceki Fenerbahçe'yi hatırlatıyor bu seneki Beşiktaş bana. Ayrıca unutma en iyi antrenman maç oynamaktır.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

Ben şansımı s*keyim afedersiniz.

şansını kötüleme,bende şansımı kötülüyorum ve hayata negatif bakıyorum.hayata hep pozitif bakacaksın daha gençsin.Genç semih:D hem ne oldu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...