İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

Turkstar favorilerim Mvo ve Ajda.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yine Bir Seçim Günü Yine Sabah Erkenden Gidip Hemen Sıra Beklemeden Oy Vericem

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Son 2 Saat 55 Dakika

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben mışıl mışıl uyuyup, öğleden sonra elimi kolumu sallaya sallaya, sıra beklemeden veriyorum valla

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Saat 15:30 civarı vermeyi planlıyorum yarın da. Doğuda seçimin başlamasına 1 saat 12 dakika kaldı an itibariyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizim 8 de açılıomuş

Gizlenmiş İçerik

son 1 saat 42 dakika

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yalnız Kesin Anladılar CHP li Olduğumu Verdiler Şimdi Zarfla 3 Adet Oy Pusulası Ben Araştırmaya Başladım İki Saat Mühürleri Tammı Diye Sonra Evet Yazan Şeyin Mürekkepi Azdı Yenisini Verin Dedim Madilik

SONUÇ OLARAK CHP BENDEN 3 EVET ALDI

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...