İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

Yok Popstar'ın formatı Osmantan Erkır'daydı. Popstar'ın ilk sezon finalinde yaşadıkları sorundan dolayı Osmantan formatı alıp MedYapım'dan ayrıldı ve formatı Show TV'ye sattı (O dönem İbrahim Tatlıses'li Popstar izlemek zorunda kaldık biz de, o da ayrı.) Formatı kaybeden MedYapım formatı bildiğin çaldı, adını da Türkstar yaptı. Türkstar Almanya'da d elemeler yapmıştı muhtemelen ordan aklında kaldı senin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni temayi tamamlamak uzereyim, yayinlayabilirim bu gece icinde, eksikleri cok daha ama halledicez.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Galiba cunku ben turkstari hep euro d de goruyordum. İbrahim tatlisesli popstrdanda arabesk soyleyen bi adam vardi her hafta birinci oluyodu onu hatirliyorum .d

Selçuk

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ben aile babasıyım diyodu çocuklarıyla karısıyla haber oluyodu kazandıktan sonra 1-2 ay sonra boşanıp, çocukları karısının yanında bırakıp İstanbul'a taşınıp uzun boylu sarışın sevgili yaptıydı. Ben bunları neden hatırlıyorum? Salağım da ondan.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turkstar'i Emrah Keskin kazanmisti.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O internetin kökünü kazımaya çalışırken onun partisinin kökü kazınıcak haberi yok.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...