İçeriğe atla

yerli yarışma X-Factor "Star Işığı" Türkiye

Mustafa

Pinlenen İletiler

• İleti 159
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

yani diğer x factorlerdeki jurileri hiç mi izlemezler anlamam . hasan saltuk ne amk kürtçe albüm yapan şarkıcıların prodüktörü mustafa ceceli şarkıcı bile değil gözümde mazhar alanson gitsin huzur evine

bi gülşen türkiyenin popstarlarından biri

böyle olmamalıydı juri

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hahaha yine Türk işi olduğu ortaya çıkmış

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hasan Saltık'ı tanımadığım için bir kenara bırakarak konuşuyorum, jüride televizyonculuk açısından iş yapabilecek tek isim Mazhar Alanson ama onun için de kafasına uyacak adamlar lazımdı yanına. Gülşen ziyadesiyle soğuk ve itici konuşan bir isim. Ceceli desen ailenizin dini bütün çocuğu olan ama o samimiyeti veremeyen bi insan. Kadir Doğulu'yu da genç kızlar kategorisinden getirmişler sanırım ama kendisinden iyi bi sunucu çıkacağını düşünmüyorum. Gerçi Med Yapım'ı görünce jüriler falan belli olmadan demiştik bu program uzun ömürlü olmaz diye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aa Kadir Dogulu mu? Guzeel. Keske Gozde Kansu olsaydi sunucu.

iPhone 'den

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kalan Müzik in basında o adam işte Müzik Yapımcısı imiş. doğrusu sasırdım Samsun Demiri bekliyodum ben

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Samsun Demir'in olmamasi mukemmel olmus ne bos bi adamdir o.

iPhone 'den

Gizlenmiş İçerik

aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 erkek 2 kadın jüri neden değil

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 erkek 2 kadın jüri neden değil

Gizlenmiş İçerik

Böceklerin içinde çiçek olsun istemişler

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]X - Factor çekimlerinin yapıldığı yer ORA ARENA[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...