İçeriğe atla

yerli yarışma X-Factor "Star Işığı" Türkiye

Mustafa

Pinlenen İletiler

• İleti 159
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ben sadece ilk iki bolumunu izlemistim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk 2 bölümü Karadağ ve Yetenek sizsiniz gibi iddialı yapımların ardından 3. olup büyük başarı göstermişti zaten. Yarışma yüksek bütçeli dizilerle kıyaslayınca karlı da gidecek gibiydi amma 3. haftada 18.liğe düştü totalde. İnsanlar merak etti, şans verdi ama iyi bi uyarlama olmadı. Şehsen ben de 2 hafta şans verdim, 3.ye bıraktım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

baya iyiymiş eurovisiona katılır kazanırsak orada yapılabilir

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kapasitesi az Sinan Erdem, Ülker Sports varken oraya ne hacet

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halkapınar var işte

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Neyinize yetmiyo?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

[align=center]X FACTOR BOMBA GİBİ JÜRİYLE GELİYOR!.. İŞTE BELİRLENEN İSİMLER!..

Gizlenmiş İçerik

X Factor: Star Işığı yarışması Temmuz’ da iddialı jüri ekibiyle yeniden ekranlarda olacak. Elde edilen bilgilere göre yarışmada Serdar Ortaç ve Sinan Akçıl yarışmada jüri üyesi olacak.

Demet Akalın ile ücret konusunda anlaşılamadığı öğrenildi. Onun yerine ise Yıldız Tilbe ile görüşülüyor. Yarışmada 2 milyon TL ödül olarak verilecek.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha jüri de mi değişiyo?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> O geçen isimler, eski jüriden bile kötü. Yıllardır televizyonculuk yapan insanlar nasıl bu kadar basit şeyleri göremiyorlar anlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emre Aydin'in defolmasi harika olmus; her onune gelene ben senin gibi soyleyemem senin sesin benden guzel deyip duruyodu. Ziynet desen sahte sahte tavirlar, sahte gozyaslari cok yapmacikti. Diger amcada sorun yoktu. Keske Armagan gelseymis juriye. Akcil ve Ortac daha iyi mi, tabii ki degil fakat en azindan juri uyeligi tecrubeleri var iyi ya da kotu. Akcil yerine Armagan Caglayan olsa iyiymis. Yildiz Tilbe zaten bomba, ona tek laf ettirmem

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ilk sezonu baslamadi ki daha biri kazansin.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ara verdiler.

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...