İçeriğe atla

yerli yarışma X-Factor "Star Işığı" Türkiye

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Bol sürprizli bir proje[/align]

[align=center]American Idol (Popstar) ve The Voice (O ses Türkiye) gelmiş, bir The X Factor kalmıştı. Gözünüz aydın o da geliyor... TV dünyasını sarsan bir proje The X Factor... Gençliğin peşinden koştuğu ‘One Direction’ı yaratan, Britney Spears’ın jüri üyeliği yaptığı yarışma... [/align]

[align=center]İPUÇLARINI BİRLEŞTİR

Önümüzdeki sezon Kanal D’de olacak bu dev prodüksiyon. Nasıl mı öğrendim? İpuçlarını takip ettim… Geçen hafta Medyapım’ın sahibi Fatih Aksoy, şirketin beyni Fatih Cesur, Hande Yener ve Polat Yağcı Bebek Otel’den çıkarken görüntülendi. Hande, “Yeni bir TV projesi” dedi. İşte ilk ipucu... Onlardan birkaç gün sonra başka bir ortamda Mazhar Alanson’un bir yarışmada jüri üyeliği yapacağı geldi kulağıma, bu da iki… Üçüncü ve son done ise yine Bebek Otel’den Fatih Cesur’la birlikte çıkan Sinan Akçıl’dı... Parçaları birleştirdim, aradım Cesur’u...

MAZHAR VE HANDE İLK KEZ…

“The X Factor geliyor” dedi. Büyük sürprizlerle hem de... Mazhar Alanson ve Hande Yener’le anlaşma sağlanmış. İlk kez bu tarz bir işte boy gösterecekler. İkisi de son derece zor ‘evet’ diyecek isimler. İkna edildiklerine göre hem projeye fazlasıyla inanmışlar hem de iyi para alacaklar besbelli. Üçüncü isim olarak Sinan Akçıl’la görüşülüyor.

SİNAN AKÇIL’DAN JÜRİ üyesi OLUR MU?

Yarışmayı bilenler hatırlayacaktır. 4 kategori var. Genç (teenage) kızlar, genç erkekler, grup ve 30 yaş üstü... Teenage kategorileri için Sinan Akçıl’ın ‘yeni jenerasyon’ duruşundan faydalanmak akıllıca. Ayrıca ‘sesi kötü’, ‘Bieber çakması’ gibi onlarca eleştirinin hedefi... Bu dezavantaj gibi görünse de, bu tür projelerde işi dinamik tutan ve heyecanı sürdüren en önemli faktör. Kaldı ki bu adam hit üstüne hit yazan ve sektörde Ajda Pekkan’dan Ebru Gündeş’e onlarca stara şarkılarıyla yön veren bir isim. En merak edilen ve sosyal medya repütasyonu en yüksek jüri üyesi olacağından adım gibi eminim. Medyapım işini bilir… Dördüncü isim ise bir kadın ama kim olduğu belli değil henüz...

Gelelim iki bomba detaya... Birincisi, bu yarışma sonucunda tanınan ve dünyayı kasıp kavuran ‘One Direction’ın ilk program çekimlerine katılmak için Türkiye’ye geleceği... Diğeri ise yarışmanın birincisine tam tamına 2 milyon lira ödül verileceği! [/align]

Akşam/Önder Sarıahmetoğlu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 159
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bi X Factor'ü getirmedikleri kalmıştı zaten :D Ben de tutacağını sanmıyorum. Hele ki böyle sıkıcı bi juriyle. Sinan Akçıl Yaş 15'te juriydi. Tabi sadece müzikle ilgilendiği sıralardı o zamanlar. Şimdi nası olur bilemem :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...