İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Gitme be daha dur aksamin sabahi var gülün dikeni batar

Temmuzun sonudur ellerin beni yakar seninle cok isim var.

muhteşem yıldız şarkısı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Sen Uyuyormusun

Uyuma… Uyuma

Kalk, cesur ol biraz

Gel Yanıma, Yanıma…

En azından hissedersin belki de bu şarkıyla gördüğün rüya bölünür of

Daha önce ölmüş olsam,

İnan bana senle tekrar ölünür, ölünür

Hiç atası yok başkasına

Kalbim ait oldu belki de bir tek sana, sana

Hiç arası yok ayrılıkla

O lafı duymak istemem ki asla bir daha, bir daha

Hiç anısı yok başkasıyla sanki herşey birden gitti hafıza, hafıza

Bi kaçası yok Allah, Allah

Yoksa sende burdan gider miyiz sonsuza, sonsuza

Sağ tarafa herkes, sen soluma kalbin yanına

Aşk itiyor bizi, bu duruma onu suçlama[/align]

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

letonya'yi @Efsane almis cok mutlu oldum!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> onerilerim olacak sana mutlaka :-)

A. ağızlı

Gizlenmiş İçerik

auhauhauh ben hiç söylüyormuyum lonelydayın andorrayı aldığını

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu sitenin admini ben değilim karıştırdınız herhalde uğur siteyle ilgilenmiyor diye

Gizlenmiş İçerik

bir itirazınız varsa etiketleme nikiniz melih değil uğur olacak ben her yarışmadaki verilen süreyi verdim bunda bir problem görmüyorum üyeler dangalaksa bunu bende bilemem tamamlansaymış illa konuşturuyorsunuz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

letonya'yi @Efsane almis cok mutlu oldum!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> onerilerim olacak sana mutlaka :-)

A. ağızlı

Gizlenmiş İçerik

auhauhauh ben hiç söylüyormuyum lonelydayın andorrayı aldığını

Gizlenmiş İçerik

eee ulkeler kismina yazilmis oradan gordum ama ben

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> yanlis bi sey mi yaptim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu sitenin admini ben değilim karıştırdınız herhalde uğur siteyle ilgilenmiyor diye

Gizlenmiş İçerik

bir itirazınız varsa etiketleme nikiniz melih değil uğur olacak ben her yarışmadaki verilen süreyi verdim bunda bir problem görmüyorum üyeler dangalaksa bunu bende bilemem tamamlansaymış illa konuşturuyorsunuz

Oraya yazmışsın ya laf bana geldi diye, ondan sadece sana açıklama yaptım.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...