İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Evet sanırım eğitim bilimine giriş dersi böyle yaptı beni

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bence ülkelerdeki tüm sorunlar bir kenara bırakılıp eğitimdeki çatlakların giderilmesi lazım zaten diğer sorunların kendiliğinden çözüldüğünü göreceğiz.Saçma sapan bir eğitim sistemimiz var.Allahtan birileri üniversiteleri kurmuş ülkemizde.O da olmasa daha da vahim bir yerde olabilirdik,ama hala eksik bence.

@Volki sen çekildin mi 70.yarışmadan? Neden ne zaman? nasıl neden ben görmedim anlat

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Volki sen çekildin mi 70.yarışmadan? Neden ne zaman? nasıl neden ben görmedim anlat

Gizlenmiş İçerik

evet boş ver

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamam doksanlar temalı dizi yapıyorsunuz da o dönemi anlattığınızı bu kadar göze sokmasanız. siz akışına bırakın doksanlar olduğunu biz anlayalım :h

doksanlar'ın yapımcıları burayı takip ediyormuş isyan ediyim dedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Genç yaşımda yıktı beni kederle

Kendi kaderime sitemkâr oldum

Ağlayan sonunda güler dediler

Ömrümce gülmedim isyankar oldum

Sevgilim akıttın hep gözyaşımı

Dağlara taşlara vurdun başımı

Ölmeden diktirdin mezar taşımı

Sonunda sevmeye tövbekâr oldum

Anladım hayatın bütünü rüya

Dostluklar yalandır sevgiler riya

Kızdım getirene beni dünyaya

Anama babama sitemkar oldum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...