İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

[align=center]İngilizce öğretmeni bize kızsın ergen ergen konuşmayın diye aldırdığı kitapta olanlar ne çok merak ediyorum sevgiler Q@d@rsız Q@dér

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

matematik sınavında bizim sınıfta %56 başarısızlık çıktı sınav tekrarlancak

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öğretmen için işkence bir durum o ya.Bu sefer daha kolay soracak hocanız.Eğitim sistemi artık zorla öğrenciyi geçireceksin diyor.Biz de şu sınav tekrarlama muhabbeti olmasın diye zor sormadık ilk sınavda.

Bu arada yarışma çok mu yavaş ilerliyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bana mı oyle geldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen yarısma yavas ilerliyo sanki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> kim oy verdi vermedi belli değil

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...