İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Artık ABD falan dönüyor Paris falanda aday olacak. Bu olimpiyat bence son şansımızdı alamadık dahada 2040 a kadar alamayık

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

70. ETSCde birinci olan ulke sahibi ulke degisimlerinde baska bir ulke alsin, ulke sahipsiz kalsin. 71. ETSCyi Istanbul'da yapmazsam serefsizim.

o anca bana denk gelir

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Hem de 2 kere.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Artık ABD falan dönüyor Paris falanda aday olacak. Bu olimpiyat bence son şansımızdı alamadık dahada 2040 a kadar alamayık

Gizlenmiş İçerik

ABD alamaz, 2024 Avrupa'nın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başbakanı sevmiyor diye Olimpiyat'ı istemeyen bir millet haketmiyor zaten diye kendimi avutacağım ben artık.

olay başbakanı sevmemek değil hala anlamadınız

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ahaha

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başbakanı sevmiyor diye Olimpiyat'ı istemeyen bir millet haketmiyor zaten diye kendimi avutacağım ben artık.

olay başbakanı sevmemek değil hala anlamadınız

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ahaha

Başbakanı sevmek mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...