İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Son ana kadar heyecanla İstanbul'un çıkmasını bekledim hatta Tokyo çıkınca çok üzüldüm..Ama şimdi şöyle bir şeyler düşündüm sonrasında:

Tokyo'nun sunumu,teknolojisi,vs. olimpiyatları düzenlemeye daha uygundu.Daha çok çalışmışlar çok açık.Tanıtım filmlerini izleyince sence hangisi olimpiyat filmine benziyordu?

Ama sunumu iyi yapsaydık daha çok çalışsaydık da adil bir oylama olur muydu bilemem.Çünkü expo 2015 sürecini çok yakından takip etmiş biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki Izmir 2015 için Milano'dan 10 kat daha fazla iş yapmıştı.Milano nerdeyse istemiyoruz diyordu tanıtımlarda falan yok öyle bir sıkıcılık.Ama yine de Milano kazanmıştı.

Önyargıların payı çok büyük de bence Istanbul,Izmir universiade 2005,expo 2015,expo 2020 gibi adaylıklarda Izmir'in çabasını gösterse olimpiyatı alabilirdi.Çünkü cidden harika bir şehir ve ben üzüldüm böyle yetersiz kalmamıza.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tanıtım filmi deme herkes dalga geçti Tokyo'yla hani bunların teknolojileri iyiydi diye tanıtım filmleri yüzünden

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Arenaları tanıttıkları video powerpointte hazırlanmış, 90'lardan fırlamış gibiydi. Duygulandırıcaz diye kadının ölen kocasını anlatması, diğer kızın neredeyse sağlaması o el jestleri, mimikler falan felaketti. Hiçbi soruya cevap vermediler. "Sular temiz değil ne yapacaksınız?" sorusuna "Bikaç ay önce olay bölgesine gittim, topla oynayan çocuklar gördüm. Garanti ederim bişey olmaz." diye cevap verdiler. Ha biz daha iyi miydik? Değildik ama daha kötü de değildik sunumda. Zaten sunumun oyları o kadar çok etkilediğine inanmıyorum. Olimpiyat'ın İstanbul'a gelmesi, kendisi için de iyi olacaktı. Kendisini tekrarlamayıp, farklı kesimlere bir mesaj göndermiş olacaklardı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

açıkçası kazansaydık başbakan sürekli olimpiyatları getirdik diye sanki kendisinin marifeti gibi söyleyecekti. bu ona iyi bir cevap oldu çünkü aylar önce halkına böylesine zulüm yapan bir devlet spor organizasyonu hak etmiyordu zaten. istanbul'da olmasını her şeyden çok isterdim ama bu dediğim durumlar için istemedim. umarım bir şeyler değişir ve gün geldiğinde istanbul'u kutluyor oluruz :-)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ohhh tokyo secilmis turkiye kimki secilcek buda tayyibe girsin ahahah

ahaha aynen

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> şimdi ben dicem bi olimpiyatı bile getiremediniz 10 senedir diye ahahaha

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

70. ETSCde birinci olan ulke sahibi ulke degisimlerinde baska bir ulke alsin, ulke sahipsiz kalsin. 71. ETSCyi Istanbul'da yapmazsam serefsizim.

o anca bana denk gelir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@06melihgokcek 6 dk

GEZİCİ VATAN HAİNLERİNİN ARJANTİN DE YAPTIĞI PROTESTO ORDAKİ OY KULLANAN ÜYELERİ ETKİLEMİŞ.ÜLKENİZE YAPTIĞINIZ KÖTÜLÜKLE GURUR DUYUN HAİNLER

siz ne konuşuyonuz hala D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...