İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

ispanyollar kazansın bence de. istanbul'un kazanmasını çok istiyorum ama şu an doğru bir vakit değil ne yazık ki. belki seneler sonra :-))

bu arada toplam 20 ülke olmuş, oylamaya ne zaman geçilir? ulusal finaller sona erecek mi artık?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Haftada 3 yarışma yapılacak bu hızla, sakin. Haftada bir yarışma düzenine dönülmeli

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 gün oluyor bugünle beraber

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> yarın recap yapılsa 4 gün oylama 2 gün ediyor 6

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> yayın gününü de eklersek etti 7

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni kuralimiza gore 20 ulkeye ulasilmadan ve ev sahibi ulke tanitimi yapmadan oylama baslamaz. Bu yarisma icin soyledigim ilk asama tamamlandi, 20 ulke hazir. Ikinci asama icin ev sahibiyle goruseceksiniz arkadaslar, o bilir. Ev sahibi ulke tanitimi recaple beraber de yapip oylamayi baslatabilir dilerse. Ya da tanitimi erken yayinlayip daha sonra recapi hazirlatip oylamayi baslatabilir. Ev sahibi konuyla ilgilenmez ise en kisa surede tanitimi ve yarismanin startini Etyb ustlenir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahmin ettiğim gibi gitti Madrid. Tokyo'nun 1. çıkacağını da tahmin etmiştim. İstanbul, Madrid'le kalsaydı son 2'ye şansı yoktu. Madrid'ten gelen oyların çoğunun İstanbul'a kayacağını ve İstanbul'un, Tokyo'dan yarım adım daha önde olduğunu düşünüyorum ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biri CNN Türk'tekilere "Fransa, İtalya falan ileride alabilmek için Türkiye'ye vermez diyosunuz da, madem Avrupa'da olsun istemiyolar neden ilk turda Madrid'e versin?" dese ya.

Biri dedi sonunda

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye İspanyayı 3 - 0 yenmiş

Gizlenmiş İçerik

Belçika İsviçreyi 3 - 0 yenmiş

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...