İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Uğur bugün açmaz klasörü dedim. Ama açmış. Evet şarkılarınızı ulusal finallerde açıklayabilirsiniz.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur bugün açmaz klasörü dedim. Ama açmış. Evet şarkılarınızı ulusal finallerde açıklayabilirsiniz.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Konu başlığı nasıl olucak bi de onu çözemedim. Ülke yerine aldığımız ismi mi yazıcaz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Oylar yine komşuya gitti." cümlesini duyduğumuz uluslararası organizasyon hangisidir?

Soruya gel

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Oylar yine komşuya gitti." cümlesini duyduğumuz uluslararası organizasyon hangisidir?

Soruya gel

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sen de mi Kim Milyoner Olmak İster'i izliyorsun?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Açılay Yalan Dünya'dan ayrılmış... Dizide saçma laz karakterinden çok daha iyi bir karakter olmasına rağmen rolü ondan çok daha azdı. Ondandır herhal

Dizide oynayan neredeyse herkes tiyatro yaptığı için bikaç karakter hariç zaman zaman arka plana alıyorlardı bazı karakterleri. Zannetmem dediğinden olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kenan ışığın karşısındaki çocuk ne antipatik bir tip ineğe benzio

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

bu arada semih ankette oyumu hamdolsuna verdim seçilirse favorim olur

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kenan ışığın karşısındaki çocuk ne antipatik bir tip ineğe benzio

Gizlenmiş İçerik

bu arada semih ankette oyumu hamdolsuna verdim seçilirse favorim olur

Gizlenmiş İçerik

Seçeriz elhamdülillah

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...