İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

O kadar güzel ki burası şu an. 6'dan beri kahvemi içip Yuna dinliyorum balkonda. Kitap okudum biraz hatta. Gelip giden tekneleri izliyorum. Yok böyle bir huzur. Günaydın herkese...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tatilde gittigin yerde de balkon olabilir ? Tatildesin sandim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
qq

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
qq

Gizlenmiş İçerik

yalniz gercekten bizim burasi da sabahlari cok guzel , insan gurultusu yok sadece kus sesleri var huzur doluyo insan ya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tatilde gittigin yerde de balkon olabilir ? Tatildesin sandim qq qq qq qq qq yalniz gercekten bizim burasi da sabahlari cok guzel , insan gurultusu yok sadece kus sesleri var huzur doluyo insan ya

I-ıh kendi evim...

Sabah kalkmak gibisi yok cidden ya. Çok ayrı bir huzurlu hissediyor insan. Allah bozmasın huzurumuzu. Amin!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Yİğit Sebebini açıkça yazdığımı düşünüyorum oraya.

France 53': La Grande Finale diyor, tıklıyorum fakat konu görülemiyor diyor. Silinen herhalde. Benim anlayamadığım madem bana uyarı verildi orada Shy'm ile dalga geçenlere de uyarı verildi mi? Hem o konu Reklam&Promosyon'a alınmıştı. Yani kısacası orada "Chat ile Alakalı Uyarılar (Uyarı Oranı: +2)" bir tek bana mı verildi?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Uğur skype'a gel önemli

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Kesin Orphan Black'te dayanamayip 9. bolumu izledin.

Gizlenmiş İçerik

9 değil 10'u bile izledim ve kafamda deli sorular

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

E ben dedim ama o dizi süper diye, kıps kıps!

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Yİğit Sebebini açıkça yazdığımı düşünüyorum oraya.

France 53': La Grande Finale diyor, tıklıyorum fakat konu görülemiyor diyor. Silinen herhalde. Benim anlayamadığım madem bana uyarı verildi orada Shy'm ile dalga geçenlere de uyarı verildi mi? Hem o konu Reklam&Promosyon'a alınmıştı. Yani kısacası orada "Chat ile Alakalı Uyarılar (Uyarı Oranı: +2)" bir tek bana mı verildi?

Görülmedi herhalde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...