İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Bana uyarı aldınız diye bir mesaj bile gelmedi -eskiden geliyordu- gördüğüm zaman Geyik konusundaydım; yazıverdim. Ha bundan sonra da oylamadan oylamaya gireceğim siteye.

Bilemiyorum mesaj gidip gitmediğini , madem bu kadar herkes üstlenmiş bu sorunu ben de açıklık getireyim. " Site içi konuşmalarına dikkat et artık " yazdım. Uyarı sebebim bu. Çoğu konuyu amacından saptırıp geyiğe çeviriyosun ve en son " Kes sen de " diye bi yorum görünce uyarıyı verdim. Merakın gitmiştir umarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana uyarı aldınız diye bir mesaj bile gelmedi -eskiden geliyordu- gördüğüm zaman Geyik konusundaydım; yazıverdim. Ha bundan sonra da oylamadan oylamaya gireceğim siteye.

Bilemiyorum mesaj gidip gitmediğini , madem bu kadar herkes üstlenmiş bu sorunu ben de açıklık getireyim. " Site içi konuşmalarına dikkat et artık " yazdım. Uyarı sebebim bu. Çoğu konuyu amacından saptırıp geyiğe çeviriyosun ve en son " Kes sen de " diye bi yorum görünce uyarıyı verdim. Merakın gitmiştir umarım.

Çağatay'ın aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık yorumuna "kes sen de" dedim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çağatay'ın aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık yorumuna "kes sen de" dedim. :kahve:

İstersen en yakın arkadaşın olsun bu üslupta mesaj atamazsın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...