İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Yani demek ki yapmamam lazımdı hiç

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Maybe you're right thanks!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi şarkımı açıklayayım da başlayayım şarkıları dinlemeye.

Şarkımı belirledim. Akşam bir kaç kişiye daha sorucam ve açıklıyıcam

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">). Şimdi diğer şarkıları dinleyeyim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu gece Uğur bey muhtemelen yolda olacak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ramazan bayramına kadar Uğur'un evine gitmeyeceğini de düşünürsek, Sahura Doğru yayından kaldırıldı diyebiliriz bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu gece Uğur bey muhtemelen yolda olacak :D Ramazan bayramına kadar Uğur'un evine gitmeyeceğini de düşünürsek, Sahura Doğru yayından kaldırıldı diyebiliriz bence.

İçimden bir ses gelemeyecek diyor.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu gece Uğur bey muhtemelen yolda olacak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ramazan bayramına kadar Uğur'un evine gitmeyeceğini de düşünürsek, Sahura Doğru yayından kaldırıldı diyebiliriz bence.

gelirken ölücek mi acaba

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/huh@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu gece Uğur bey muhtemelen yolda olacak :D Ramazan bayramına kadar Uğur'un evine gitmeyeceğini de düşünürsek, Sahura Doğru yayından kaldırıldı diyebiliriz bence.

gelirken ölücek mi acaba o.O

Allah korusun. Gelemeyecekten kastım benim evime.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...