İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Yaparsın alimallah

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

@Semih neden sen de bize katılmıyorsun mübarek ?

Dandik film izlemem ben

SEN BİLİRSİN.

Küçük harflerle konuşur musun? Bebek uyuyo yukarıda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yaparsın alimallah

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

@Semih neden sen de bize katılmıyorsun mübarek ?

Dandik film izlemem ben

SEN BİLİRSİN.

Küçük harflerle konuşur musun? Bebek uyuyo yukarıda.

tamam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Semih Biz de tam ünlü yönetmen Kıytırıkattinin 18. yüzyıl Avrupa'sında çizdiği postmodern tablonun yavan kalmasını tartışıyorduk. Bize katılmaya ne dersin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ben sanattan anlamam ki. Gişe filmi seviyorum ben ama iyi olanları seviyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

duygu karsi takimin dikkatini bozdugu ve surekli kavga ettigi icin umit bunu yapacagini soylemisri. bi kez oldu zaten oyle bisey. duygunun normal bi insan olnadigini dusunuyorum tam bi yaratikti :D

@Soner Pardon da Ümit Karan'ın yaptığı kışkırtmalar yeterince komikti. Mmmuaah diye spastik spastik hareketler yapıp Duygu'ya sonra da ben onu gaza getiriyorum o da kavga çıkarıyo ahahahahah diyip seviyesizliğin iyice dibine vurdu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Egemen yaptın mı ?

@Egemen nerde yayın yapıyosun ?

@Egemen bi tane livestream kanalında kendi kendimle chat yapıyorum şu an

Gizlenmiş İçerik

@Egemen msni yüklersen yayına ne gerek kalır ki ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sendeki animasyonları tahmin edebiliyorum

Gizlenmiş İçerik

qq

Gizlenmiş İçerik

qq

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

duygu karsi takimin dikkatini bozdugu ve surekli kavga ettigi icin umit bunu yapacagini soylemisri. bi kez oldu zaten oyle bisey. duygunun normal bi insan olnadigini dusunuyorum tam bi yaratikti

Gizlenmiş İçerik

@Soner Pardon da Ümit Karan'ın yaptığı kışkırtmalar yeterince komikti. Mmmuaah diye spastik spastik hareketler yapıp Duygu'ya sonra da ben onu gaza getiriyorum o da kavga çıkarıyo ahahahahah diyip seviyesizliğin iyice dibine vurdu.

Leave Duygu alone.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...