İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

10 yanlış mı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
yerlerdeyim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Kötü dediğine bak

Gizlenmiş İçerik

LYS'de napıcan sen acaba

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Fen Lisesi'ne gitsen nolcaktı maximum 45-50 alırdınız. Oraya girmek ayrı okumak ayrı. Öğrencileri saçma sapan bilgilerle doldurup ultra zor sorular soruyorlar.Lise hayatın boyunca okula küfrederdin. Ortalama bir anadolu lisesine hatta meslek lisesine gitmeni öneririm ben. Artık meslek liseliler avantajlı.

Fen Lisesi'ni istemiyorum. Atatürk yeterdi bana.

Gizlenmiş İçerik

Ama Cihat Kora veya Atakent olacak herhalde. Meslek lisesine hayatta gitmem.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de öyle diyordum. 455 ile anadolu lisesine gittim. Şimdiki kafam olsa Meslek Lisesi / Kimya bölümüne giderdim. Özel Teknik Liseler var %100 burslu yüksek puanlı öğrencileri alıyo onlara giderdim

Gizlenmiş İçerik

ah ah keşke

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fen lisesi mi? Hayaldi hayal kaldı.

Gizlenmiş İçerik

Ben 440 falan alacağım. Ama çoğu arkadaşlarım benden düşük aldı. İzmir'de 2 tanecik full varmış. Fen liseleri 470'le falan alacak herhalde.

Gizlenmiş İçerik

zaaaaaaaaa

@Melih cevap versene pm'me. Yoksa beğenmiyor mu Hollanda bizi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzmir'de mi oturuyosun ? Bence sen tercihlerine yine de yaz çok istiyosan. Belli olmaz. Bizim zamanımızda 4 tercih yapmıştık. 1'nci tercihte 9ncu yazdığım okul tutarken son tercihlerde 1'nci yazdığım tutmuştu

Gizlenmiş İçerik

Belli olmuyo bu işler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzmir'de mi oturuyosun ? Bence sen tercihlerine yine de yaz çok istiyosan. Belli olmaz. Bizim zamanımızda 4 tercih yapmıştık. 1'nci tercihte 9ncu yazdığım okul tutarken son tercihlerde 1'nci yazdığım tutmuştu

Gizlenmiş İçerik

Belli olmuyo bu işler.

Fen Lisesi yazmam zaten, istemiyorum. Ama yazacağız işte birşeyler dershane öğretmenleriyle falan.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Meslek lisesine ordan da sinavsiz gecis hakkini mi kullandin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> oyleyse the best insan psikolojisi i have ever seen

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...