İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Kubilay ETSC'ye bu kadar ilgili oldugunu bilmiyordum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Katilsana

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Epiphany en pasif aktiflerden

Hicbir sey anlamadim.

Gizlenmiş İçerik

Uykun gelmis.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hicbir sey anlamadim.

Gizlenmiş İçerik

Uykun gelmis.

Gizlenmiş İçerik

Yataktan yazıyorum Beynime fazla oksijen gitmemiş yazarken

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hicbir sey anlamadim.

Gizlenmiş İçerik

Uykun gelmis.

Gizlenmiş İçerik

Yataktan yazıyorum Beynime fazla oksijen gitmemiş yazarken

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Söz konusu İsveç ise algıda seçiciliğin dibine vururum bilirsin. Daha önce de söylediğim gibişu an için değil ama ileride katılmayı düşünüyorum.

Sen gelme, Olanna gelsin.

Olanna değil Olenna. Hıh

Elim kaymış nabıyım. O değil de avatarı görünce canım çekti gittim peynir aldım, yiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Söz konusu İsveç ise algıda seçiciliğin dibine vururum bilirsin. Daha önce de söylediğim gibi şu an için değil ama ileride katılmayı düşünüyorum.

Sen gelme, Olanna gelsin.

Olanna değil Olenna. Hıh

Elim kaymış nabıyım. O değil de avatarı görünce canım çekti gittim peynir aldım, yiyorum.

Ye çocuğum ye. Peynir şifadır, et gibi sinsi değildir. Ne gut eder, ne kalbi-damarı tıkar. Ayrıca elmacık kemiklerimi de ona borçluyum. #peynirrocks

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...