İçeriğe atla

Eurovision 2014 "Join Us"

Pinlenen İletiler

Performans çok iyi değildi (ses açısından söylemiyorum) o nedenle sönük kaldı birkaç arkadaşımızın dediği gibi, o sırada olmamalıydı, şaşırttı beni, uk hazımsızlığı da demek zor yani Jade ile o dereceyi aldılarsa, Blue'nun o hazımsızlık sonrası performans örneği şarkısı o dereceyi aldıysa bu şarkı rahat ilk 10 görmeliydi, sorun uk'de değil sorun uk'nin Molly'yi showa hazırlayan insanlarında.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O değilde scoreboardları sahneyi bile solladı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Israil'de yasanan teknik hata disinda guzel isledi scoreboard sevdim ben de. Ama gecen yila gore o kadar da farkli degildi. Ilk 7 oy olayini sevmedigimi soylemistim finalden once de, izlerken de hic hoslanmadim, alt alta gormek daha guzeldi onlari, cok ufaklardi bi de.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7 puani onceden de goruyoduk ki zaten. 7 oyu iki satira, bir satira 4, bir satira 3 oy seklinde bolmek mantigi cok sacma olmus. 7 6 5 alanlara bi satirda bakarken diger satira gecmek icin zaman bile bulamadim cogu kez. Zaten iki satir arasindaki bosluk da cok azdi, birbirine girdi hepsi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ara sovlari o kadar abarttilar ve uzun tuttular ki, sureyi yetistirmek icin hizli gecmis olabilirler.

Bir elestirim de birincinin henuz oylama bitmeden ilan edilmesine. Gecen yil da ayni seyi yaptilar. Birincisi cok ayip bir davranis. Henuz oylarini vermemis 2 - 3 ulke kalmisken, aha birincimiz budur, siz vermesiniz de olur oylarinizi diye yarismayi bitirmeye calisma mantigi cok sacma.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O degil de site temasi kirmizi kalacak bir donem daha.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

UK kazansa maviye donecektik, Ermenistan alsa turuncu olacakti, sansiniza kusun.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O degil de site temasi kirmizi kalacak bir donem daha.

Gizlenmiş İçerik

UK kazansa maviye donecektik, Ermenistan alsa turuncu olacakti, sansiniza kusun.

Gizlenmiş İçerik

Yaa Conchita'yı oraya koyma. Molly kalsın. ESC'den eksiğimiz yok fazlamız var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

San MArino ve Arnavutluk %100 jüri, Gürcistan ise %100 televoting mi kullanış, ben mi yamuluyorum? Niye öyle olmuş ki? Özellikle %100 televotingi anlamadım.

Sınır mı ne vardı. Onu San Marino zaten zor geçiyor ondandır ama Arnavutluk ne alaka bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...