İçeriğe atla

Eurovision 2014 "Join Us"

Pinlenen İletiler

Molly çok aşağıda kaldı niye e sakalı yokki dinlensin

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> tamamai berbat bir espiri. Halkta birinci midir bilmem ama yükseklerdedir sakalı çok dikkat çekici insanı izlerken şöyle bi düşündürüyor e şarkı da kötü değil sonuç olarak dikkat çekiciydi değişik olmasaydı kazanamazdı kazanmamasını bir de trt yüzünden istemiyordum artık daha da uzaklaşırız yarışmadan. Bu arada danimarka beni conchita dan soğuttu demiştim ama nerdeyse ağlayacaktı conchita şimdi o kadar gıcık olmuyorum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Molly'nin halkta 1. olma ihtimali %0. Juri de halkta yine Birlesik Krallik'i sonlarda birakti bu kadar net.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok sönük kaldı sahnede

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şaşırdım ben açıkçası.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok yanlış anladın ben onu Avusturya için söylemiştim.

Pardon ya. Arada virgul falan da olmayinca karismis hatlar bende.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BK için yazdım ben de yukarıdakini, karışmasın

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok sönük kaldı sahnede

Gizlenmiş İçerik

Recapte aldiklari kisim cok sonuktu evet. Son kisim iyiydi aslinda ya.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok sönük kaldı sahnede

Gizlenmiş İçerik

Recapte aldiklari kisim cok sonuktu evet. Son kisim iyiydi aslinda ya.

Back vokallerin o vuruculuğundan eser yoktu. Ne biliyim beni şarkı açıklandığı zamanki kadar etkileyemedi sahnede. Yine de bu kadar kötü derece beklemiyodum ama ilk 5 umudumu yitirdim ben performanstan sonra.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...