İçeriğe atla

Türkiye 2014 : (Katılmıyor)

Uğur

Pinlenen İletiler

Irem'e donen tek juri Hulya Avsar'di, elinden tutup Sezen'e o goturdu bence.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

İrem'i babası elinden tutup DMC'ye falan götürdü muhtemelen. Ünlü bi reklamcı babası. O Ses'e katılmadan önce şarkıcılık denemesi falan olmamış kızın zaten, çıktığı gibi de çat çut singleları çıktı birincilerden önce. Kendisi de diyo zaten babam olmasa böyle birden çıkamazdım diye. Türkiye'de yarışma bitene kadar yardım ediyolar anca yarışmacılara. Acun çok başarılı, tutulan yarışmalar yapıyo da ne oluyo? Ne yetenek sizsinizden çıkan biri var ortada ne de O Ses'ten. Bi Murat Boz o çocuğa sahip çıktı, bi ihtimal bi şey çıkar belki.

Bir de Ayda diyince şu geliyo aklıma,

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Ayda'ların bağırmalarından kurtulup, Oğuzhan'ı dinlemeye başlayınca insan resmen rahatlıyo.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 230
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

ay başı gelio

Gizlenmiş İçerik

mezeler için fikirlerini bekliyorum whatsapptan

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Ayda'yı ben ilk sezondan seviyorum. Düellolardan izlemeye başlamıştım. Herkes Bihter mükemmel falan diyorlardı. Ben Ayda'yı Bihter sanmıştım.

Gizlenmiş İçerik

Sonra elendi kız ilk turda elendi falan. O ara öğrendim adı Ayda imiş.

Gizlenmiş İçerik

Ayrıca Ayda'yı Murat Boz'du. Bunun gibi şarkılarla devam edip Türkçe şarkılara geçmeseydi o kadın bence 2. sezonu alırdı.

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O Ses'e çıkıp ingilizce şarkı söyleyen herkes kendisini Beyonce zannediyo. Yüksek notalara çıkmak, zenci gırtlakları falan. Bi şarkıyı iyi söylemek için bağırmak çağırmak gerekmez, pesten de iyi bi performans sergileyebilirsin. O yukarıdaki performansta damüzikten anlamayan %100 amatör kulaklarımla bile bir sürü hata duydum ben, ama yok bağırıyo diye ayakta alkışlamalıyız Murat Boz gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ermenistan'a 12 çıkması mükemmel.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gerçekte yarışsak 0 çakacağımız malum

Gizlenmiş İçerik

bunları ciddiye niye alıyorsunuz

Turkiye'nin Ermenistan'a verdigi puanlar :

2006 - 10

2007 - 12

2008 - 10

2009 - 6

2010 - 6

2011 - Turkiye ve Ermenistan finale cikamadi

2012 - Ermenistan katilmadi

2013 - Turkiye katilmadi

Bence 2014'e katiliyor olsak en yuksek 3 puanimizdan birini, en kotu 7 puani Ermenilere verirdik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...