İçeriğe atla

İsrail 2014 : Mei Finegold - Same Heart

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 352
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

o dediğin kim tanımıyorum ama moran çatır çatır okudu zaten ibranice muhteşem bir lehçe hemen insanın kanına işliyor yani benim işledi bir çok kişininde çok güzel duygusu var ben moranı tekrar görmek istiyorum israilin yf den çıkamaması sanatçılardan yada şarkılardan değil bunu hepimiz biliyoruz

Tabi ki de degil. Oyle olsaydı zaten Dana 2011'de kesin çıkardı fanları sayesinde. Moran bence de çok iyiydi. Ama bilmiyorum sahnede her şey onemli cidden. Kadının gözlüğüne bile takmış olabilirler. Dana da sahnede sarhoş gibiydi mesela. İsrail'e karşı bir gıcıklık olduğu kesin. :D
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dana'nın da Moran'ın da şarkıları kötüydü. Moran iyi bir şarkıyla gelecekse, buyursun gelsin.

Moran'ın şarkısı müzikal açıdan zengindi Semih ama. Ben şarkıyı çok sevmesem de yine de bi ''hımmm adamlar yapmış ama'' dedim. Yani uyduruk bir çok şarkı arasından sıyrılıp finale çıkabilirdi diye düşünmekteyim.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ama ben rak bishviloyuda beğendim türkçe sözleride güzel zaten danayla moranı asla karşılaştırmam kimse kusura bakmasın ne diva şarkı ne ding dong şarkı ikiside çok kötü dana morandan ders alır ancak ses konusunda duygu konusunda

Ses konusunda haklısın. Ama Dana ünlü olmuş bir kere işte. Nasıl oldu ben de merak ediyorum. O sesle hele.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dana'nın da Moran'ın da şarkıları kötüydü. Moran iyi bir şarkıyla gelecekse, buyursun gelsin.

Moran'ın şarkısı müzikal açıdan zengindi Semih ama. Ben şarkıyı çok sevmesem de yine de bi ''hımmm adamlar yapmış ama'' dedim. Yani uyduruk bir çok şarkı arasından sıyrılıp finale çıkabilirdi diye düşünmekteyim.

Çok sıkıcıydı. Sahneye çıkıp söylemeseydi benim için bi kayıp olmazdı. Hani altyapısı iyidir bilmemnedir bilmem de şarkının kendisi kötüydü bence. ESC balladı kopyalarının başarısız bi örneğiydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:h

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...