İçeriğe atla

Rihanna (Navy) Fan Club

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]RIHANNA’NIN YENİ PROJESİ

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Geçtiğimiz gün ASAP Rocky ile Rihanna New York’ta bir sette görüntülendi.

Sabahın ilk saatlerinde adı açıklanmayan bir proje için çekim yapan ikilinin birlikte bir klip çektikleri tahmin ediliyor.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Rihanna, Alman Popstar yarışmasında finalde ikinci olan Elif Demirezer ile final gecesi sahneye çıktı.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aaa baba diye şarkısı varmış

evet yeni albümünde baba ama almanca

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet bende yeni dinledim böyle açtım çok güzel bir şarkı galiba falan oldum Almanca girdi çöpe at bunu dedim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]HEYECANLANDIRAN GÖRÜŞME

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Geçtiğimiz gün Kanye West ile görüşen Rihanna, yeni bir projenin sinyallerini verdi.

2012 Kasım’ında çıkardığı “Unapologethic” albümünün tanıtımlarına devam eden Rihanna, yeni bir albüm hazırlığında olduğunun ipuçlarını daha önce vermişti[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bunu da delegasyona alsaydık, alırdık belki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Asena Rihanna'nın partisine gidiyor!

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

RİHANNA'NIN EVİNDEKİ PARTİYE GİDECEĞİM

Asena, Barbadoslu şarkıcı Rihanna'nın törenden sonra kendi evinde vereceği after party'ye de davetli olduğunu söyledi:

"Törenden sonra da Rihanna'nın evindeki partiye gideceğim.After party'den özel davet aldım. Dünyaca ünlü yıldızların katılacağı o partiye kırmızı bir elbiseyle gitmeyi düşünüyorum. Törenden sonra da Rihanna'nın evindeki partiye gideceğim"[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...