İçeriğe atla

Makedonya 2013 : Vlatko Lozanoski & Esma Redžepova : Pred Da Se Razdeni

Uğur

PUANINIZ?  

11 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

şarkı çıktığından beri aynı şeyi söylüyorum!! yarışma sırasında da bitince de sanırım aynı şeyi söylicem! LOZANO TEK OLMALIYDIIIIIN ! lozano gayet tarz bir şekilde şarkısını söylerken , esma lelelele diye mahsun kırmızıgül edasıyla giriyor şarkıya işte orda gözlerimi kapatıyorum ve sadece lozano'nun söylediği kısmı aklıma kazımaya çalışıyorum.

yazacaklarım bu kadar. -.-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

esma ve elbisesi :DD azeri bir arkadaşım ; " file elbise giydirmişler gibi " dediydi gülmekten öldüm ya esma ve lozano + ve - gibiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> finale kalamamalarına şaşırdım çünkü romanyanın kaldığını duyunca makedonyanında kalması bizde büyük bir şok etkisi yaratmazdı bence

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üzülme, adam da saydırmış gay fanlara

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Totomu ellerler diye otelden dışarı çıkamıyodum demiş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kendisi gay değil sanki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ay bu korkaklık nedendir bilinmez

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...