İçeriğe atla

Makedonya 2013 : Vlatko Lozanoski & Esma Redžepova : Pred Da Se Razdeni

Uğur

PUANINIZ?  

11 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Makedonya'nin Eurovision'daki en iyi derecesi 2006'da alinan 12.likse sadece Turkiye'den gelen oylari degil tum Avrupa'daki oylari irdelemelisin. Demek ki Makedonya bir tane iyi sarki gonderememis Eurovision'a.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Doğru çünkü geçen sene Türkiye'nin şarkısı çok iyi vokalleri harika olduğu için çok iyi bir derece aldı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yoksa hepsi lobi oyumuydu?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bence her sene lobi oyu.Heleki 2006'daki Türkiye'nin aldığı 11.likten bu gayet iyi belli oluyor bence.Ayrıca bu olayı sen konuşmaya başladın ben Türkiyenin Makedonyaya çok oy vermediğini söyledim Herkes sanki her sene 8 10 puan veriyormuş gibi konuştu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Doğru çünkü geçen sene Türkiye'nin şarkısı çok iyi vokalleri harika olduğu için çok iyi bir derece aldı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yoksa hepsi lobi oyumuydu?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Arkadasim 1998'den gunumuze kadar gelen bir Makedonya gercegi var onumuzde. Bu zaman dilimi icinde su an rekor puani elinde tutan Norvec'in de yari finallerde elendigi oldu, Isvec'in de. Hatta cok parlak donemler yasamadilar son yillara kadar. Turkiye de ayni sekilde 2003 sonrasi bir basari gosterebildi Eurovision'da. Ama Makedonya'nin Eurovision gecmisine baktigimizda 12.likten ote bir basari goremiyoruz. Demek istedigim Eurovision'da hangi ulke olursan ol, sarkin iyiyse 12.likten ote gecebilirsin. Hicbir ulke yok ki Makedonya gibi 15 yili devirsin Eurovision'da ve hic ilk 10'a girememis olsun. Makedonya'nin secimlerinde bir porblem var demek ki.

Eurovision'daki lobi gercegini reddedecek degilim fakat dedigim gibi, sarkin iyiyse ilk 10'a da girersin, 1. de olursun, kimse de duramaz karsisinda.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Esma Redzepova: ''Eğer şarkıyı 'Imperija' olarak sunmazlarsa Eurovision Şarkı Yarışması'nda bulunmayacağım.''

E zaten oyle sunmamislar, o da televizyona oyle cikmis.

Gizlenmiş İçerik

Ben en cok Esma ablamizin soyledigi kisimlari begendim desem?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

diğer şarkı daha iyiydi bence ben bunu sevmedim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Makedonya'nın minipop ikonu yayınlandı.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Makedonya'nın minipop ikonu yayınlandı.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Biz Makedonya sanıyorduk; Hindistan çıktı.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...