İçeriğe atla

komedi Shameless (US)

Uğur

Pinlenen İletiler

Frank'le yaşadıkları cinsel hayat.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:h

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:h

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynen ya kadındaki fantazi uç noktada

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Musty'nin hoşuna gitti.

Gizlenmiş İçerik

O değil de ben kızını da özledim çok Shelia'nın, Karen.

Gizlenmiş İçerik

6. sezonu yarıladık kimse yok daha ortada.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yok ya Allah korusun o kutunun içindekiler Aman tanrım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Son sezon Debby iyice zıvanadan çıktı. Ian artık mutlu olmayı hakediyo bence. Zaten son iki sezondur Lip'e de gıcık olmaya başladım.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İngiltere'de 10. küsur sezonundan sonra final yaptı galiba bu. İlk sezonları paralel gidiyodu da devamını bilemiyorum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Shameless bu zamana kadar hep Ocak'tan Ocak'a yayınlanırken bu sene 3 Nisan'da final yapan sezon, 2 Ekim'de devam edecek. Yeni sezon 18 Aralık 2016'da sona erecek. 

Yeni sezon setinden fotoğraflar: 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...