İçeriğe atla

komedi Shameless (US)

Uğur

Pinlenen İletiler

Dizimax'taki korkunç dublajı duydun mu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> hayattan soğutur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Emmy Rossum ve Sam Esmail Nişanlandı!

Çiftin beraberliklerinin başlamasından iki yıl sonra nişanlandıklarını E! News doğruladı. Mr. Robot‘un yaratıcısı Esmail bu haftanın başlarında evlilik teklifi etti.

28 yaşındaki Shameless oyuncusu ve 37 yaşındaki yapımcı ilk olarak 2014’te gelecekteki karısının yanısıra Justin Long’un da bulunduğu Comet filmini yönetirken tanışmışlardı. Ondan beridir ikili, Esmail’in Instagram paylaşımlarıyla sıklıkla bizi tatlılığa boğuyorlar.

Rossum ise ‘adamı’ ve ne tarz erkeklerden hoşlandığı hakkında 2014 Eylülünde Cosmopolitan dergisinin kapağına çıktığı zaman konuşmuştu.

“Sporcular benim çekim alanıma girmezler; daha çok köşede rağbet görmeyen kişiler benim tipim.” diye itiraf etmişti. “Şimdi bir yazarla çıkıyorum [sam Esmail]. Yazarlar çekiciler.”

Operadaki Hayalet‘in başrol oyuncusu önceden, müzik yönetmeni Justin Siegel‘la evliydi, ikili evliliklerinden bir buçuk yıl sonra ayrılarak 2010 Aralık ayının sonlarına doğru boşanmışlardı.

Bu ayrılığa rağmen Rossum aynı zamanda Cosmo’ya tekrardan dünya evine girmeyi umduğunu söylemişti.

“Umarım olur.” diye açıkladı. “Dürüst olmak gerekirse çok gençtim, evliliğin ne anlama geldiğini bildiğimi zannetmiyorum. Ebeveynlerim asla evlenmediler ve okulda hep alay edilip piç diye çağrılırdım. Bu yüzden evlilik olayı kafamda sonsuza kadar güvenlik imajını oluşturmuştu, biz de öylece düşünmeden içine daldık.”[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sizin yüzünüzden ben de başladım 1.sezon bitti:)

Nihayet! Diziye her baslattigim uye adina Showtime kanalindan maas aliyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 yildir var be yeni mi goruyosun.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gecen yil başlamaya niyetlendim ama onun yerine six feet under izledim bu kış kismetse başlayacağım

Mutlaka baslamalisin Hakan, sevecegini dusunuyorum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Nihayet bu forumda izleyen sayisi artti bu diziyi. 6. sezonu baslayinca bol bol tartisiriz bu konuda, guzel olur.

Bu arada 6. ve 7. sezon onayini gectigimiz yayin donemi icinde alan dizinin 6. sezonu her zaman oldugu gibi Ocak ayinda baslayacak. Ote yandan bu yaz icinde baslayan 6. sezon cekimleri devam etmekte.

Burda gorundugune gore yeni sezona bir cok yeni yuz katiliyor :

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Bu kışı Shameless izleyerek geçirmeyi düşünüyorum daha öncesinde yarım yamalak e2'de izlemişliğim vardı fakat ilk sezondan itibaren başlayacağım kısmetse

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...