İçeriğe atla

komedi Shameless (US)

Uğur

Pinlenen İletiler

Bu arada bunun ratingleri 1. Sezondan 7. Sezona düzenli olarak düşmüş, şaşırdım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

8. Sezon çekimleri de Mayıs'ta başlayacakmış

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Gizlenmiş İçerik

Günler kaldı :nasilcikiyorum:

5 Kasım'da başlıyor

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Ve 8. sezon başlar...

Geçmiş Shameless sezon başlangıçlarına nazaran temposu düşük bir bölümdü. Umarım Fiona'nın lezbiyen takılacağı bir sezon daha olmaz bu sezon. Bana takıldığı lezbiyenin sarışın sevgilisiyle başını belaya sokacak gibi geldi. Svetlana bir yolunu bulur kurtulur polislerin elinden diye düşünüyorum. Ian gerçekten çok gerizekalı davranıyor artık. Trevor için Mickey'i bırakmıştı geçen sezon; bu sezon değmezmiş onu anlar umarım. Lip'in romantik hallerini sevmiyorum ama rehabilitasyona geri dönme kararı alması güzel. Güzel de, 9000 dolar nedir kardeşim o parayla ne içer ne sıçardın ya. Frank'in My Name Is Earl'e bağlaması sezon boyunca sürmezse iyidir diye düşünüyorum. Debbie'e sezonlar sonra sempati duymaya başladım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen sezon Mickey'in gitmesi beni derinden yaraladı bu sezonda onu hiç görememe düşüncesi yüreğimi kavuruyor. Ben Gallavich istiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayıptır söylemesi ve +18

Ian ne seksi boşaldı öyle :bitchdont:

Ve ;

Kev'in biyopsi sonucunun iyi huylu çıkmasına çok sevindim!

3. bölüm fragmanı :

Fragmanı izledikten sonra gelen edit :

Bu meth işinde başlarını belaya sokacaklarından adım gibi emindim. 6 sezondur Monika'nın ne hayrı dokunmuş ki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...