İçeriğe atla

Yeni Bir Yarisma

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 115
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ben bu 2 yarisma formatini sundum ama katilim olursa karaoke yarismamiza da baslayabiliriz. Bunu da bir dusunun.

The Voice of Eurovision Time formati icin :

http://eurovisiontime.com/forum/konu-The-Voice-of-Eurovision-Time-Kurallari.html

ben jüri olurum dersem linç eder misiniz?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:siritma:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:siritma:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi önceki yazdıgım yorumdaki gibi Time Star o belirttiğim duruma dönmezse daha da eglenceli olabilir Time World'den

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Kalıp oy verenlerin sayısı azalıyor. Belki de öyle olmayabilir. Time star çok pop star gibi ya..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anladım.. Time Star olsun o zaman, bi de çok zaman ayıramayan için de iyi olacak bence

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O veya bu sitede yapılmamış, orjjinal bişiy olsa ne de güzel olur, pek de güzel olur.

Fikri olan paylassin.

Aklıma bir şey gelince PM atıyrum zaten

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O veya bu sitede yapılmamış, orjjinal bişiy olsa ne de güzel olur, pek de güzel olur.

Fikri olan paylassin.

Fikrim yok, zikrim var.

Yaaani ne biliyim, burda yazılan yarışmalar hep denendi ama olmadı. Hatta defalarca denendiler bazıları. Bööle bööle yeni cıvıl kımıl, şu kış gününde, -11 dereceyi yaşarken içimi ısıtacak bişey olsun isteedim. Burda yazılanlar başlasa da sonu çöplük çünküm muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...