İçeriğe atla

Yeni Bir Yarisma

Uğur

Pinlenen İletiler

Yani büyük ödül derken caf caflı bir madalya demek istedim ya

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Fikrimi beğendiyseniz ne mutlu !

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Madalyayı n'apayım? Şimdiden söylüyorum eğer Türk Star yapılır da %0.000001 ihtimalle de olsa kazanırsam %40'lık uyarımın silinmesini ve terfimin yükseltilmesini isterim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 115
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Her hafta bir üyenin evine baskın yapıp öldürelim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ahaha

ayrıcada o tek kişilik yönetimin arkasında 25 tane üye var

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

hih bunla yan yana gelmeyin valla diri diri keser acımaz bu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zaten ETSC ile ''yeni'' ya da ''bilinmedik'' şarkılar ile bir paylaşım içerisindeyiz.Olmaya çalışıyoruz ya da.Bunu zaten kendi içimizde oturttuk. İşte her ülke şu şarkıcıları seçecek,o şarkıcının listelerden düşmeyen ünlü şarkılarıyla yarışacak falan. Ne bileyim hiç zevkli değil bence. Aynı zamanda doğru bir amacı da yok bana kalırsa.

Dediğim gibi zaten güzel bir müzik paylaşımı içerisindeyiz. Bana kalırsa ille de müzikle alakalı bir yarışma olmak zorunda değil. Soner'in bir aralar fotoğraf yarışması fikri vardı. Bence ona yeterli katılım sağlanmalı bir şekilde. Ya da ne bileyim işte daha farklı bir şey de olabilir. Ama fotoğraf yarışması iyi bir fikir bence..

Bu düşünülmeli.. Teşekkürler!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zaten ETSC ile ''yeni'' ya da ''bilinmedik'' şarkılar ile bir paylaşım içerisindeyiz.Olmaya çalışıyoruz ya da.Bunu zaten kendi içimizde oturttuk. İşte her ülke şu şarkıcıları seçecek,o şarkıcının listelerden düşmeyen ünlü şarkılarıyla yarışacak falan. Ne bileyim hiç zevkli değil bence. Aynı zamanda doğru bir amacı da yok bana kalırsa.

Dediğim gibi zaten güzel bir müzik paylaşımı içerisindeyiz. Bana kalırsa ille de müzikle alakalı bir yarışma olmak zorunda değil. Soner'in bir aralar fotoğraf yarışması fikri vardı. Bence ona yeterli katılım sağlanmalı bir şekilde. Ya da ne bileyim işte daha farklı bir şey de olabilir. Ama fotoğraf yarışması iyi bir fikir bence..

Bu düşünülmeli.. Teşekkürler!

Şiir yarışması yapalım ya da online oyunlu bir yarışma falan..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Survivor da yapabiliriz bak.

aaa duygulandım bir ara öyle saçma yarışmalara katılıyordum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...